Duben 2008

neji a tenten

30. dubna 2008 v 22:16 | kioko |  Naruto obrázky

sasuke a sakura

30. dubna 2008 v 22:02 | kioko

3. kapitola

30. dubna 2008 v 22:02 povídky
Jaký je vlastně princip naší cesty do Travnaté?" zeptá se nevinně Naruto.
"Naruto, tys ti ještě nepochopil?" zeptala se překvapivě Sakura.
"No…chápu, že ze mě děláte 3-letý děcko, který se o sebe nepostará…Ale co bude až se dostaneme do Travnaté?" zeptá se Naruto až příliš ligicky (na to, že to byl zrovna Naruto..)
"Co bude pak…se teprve dozvíte! Teď budem rádi, když se dostaneme bez problémů do Travnaté." Snaží se to zamluvit Kakashi.
"Takže nám nic neřeknete!"shrnu to.
"Kioko, proč deš vlastně s náma? Ty nejsi z ANBU ne?" zeptá s epo chvíli zvědavě Sakura.
"Ne, jsem z Písečné. A původně jsem jenom chtěla varovat Konohu před Akatsuki a potom jít zabít Itachiho. Tento plán jsem ale musela trochu pozměnit, protože mě vaše Hokage strčila sem…Itachiho zabiju později..Teď je důležitější, aby neunesli Naruta." Prozradím jenom kousek z toho co mám v plánu…Jen co dorazíme do Travnaté, nechám Kakashiho a spol. a půjdu hledat Akatsuki. Ale dříve ne…mám takový pocit, že by mě ještě mohli potřebovat.
"Itachi! Tak s mým bratříčkem ti pomůžu..!"promluví na mě poprvé Sasuke.
"Bratříček? Tvůj brácha je Itachi? Tvůj brácha zabil Masaa?"vykoktám ze sebe…
"Hm.." k tomu se už Sasuke nevyjádří. Ale dívá se na mě pohledem, o kterém nwm co si myslet. Ani mě nenapadne uhnout očima…Dívám se na neho stejně. Až mě překvapilo, jaký mé krásný, černý oči, od kterých se nemůžu odtrhnout…
"Budem pokračovat." Zavelí pro jistotu Kakashi, viděl, jak se na to dívala Sakura..nestál o boj i mezi nima. Nabojujou se ještě dost.
Zatímco se Sakura s Narutem zase hádají, cítím na sobě pohledy Sasukeho…Je to divné. Když jsem tu byla naposledy před pár rokama, tak mi o něm kámoška říkala něco úplně jiného, než jak se teď chová…
"Je to namyšlený idiot. Sakura ho balila (možná ještě bali), ale on na ni kašlal. Nikomu neprojevil city, kromě nenávisti k bratrovi - Itachimu!" zní mi v uších její slova.
"Tak jak to vypadá s napadením Konohy a tým Jinchuriki?" zeptá se Pein.
"Dobře…zítra můžeme vyrazit" snaží se Deidara.
"Klídek Deidaro, ty se sice toho Jinchuriki nemůžeš dočkat, ale on po tobě zrovna moc netouží." Řekne pohrdavě Itachi.
"co tím myslíš?" nenechá se odbýt Deidara.
"Od mého špeha jsem se dozvěděl, že Jinchuriki odešel z Konohy i se svým týmem a tou holkou z Písečné."
"Kdo je v tom týmu…jaká holka?" projeví zájem i Sasori.
"Kakashi - kopírovací ninja…ten bude asi nejhorší, pak už je ta jenom nějaká holka, jinchuriki a můj drahý bratříček! Nevím jak se ta holka jmenuje..je to něco ja K…, ale každopádně je dobrá. Přizabila Tobiho a Ddeidarova ruka taky mohla skončit někde mimo jeho tělo." Rozkecá se Itachi.
"A kam jdou?"
"Do Travnaté, napadneme napřed je…a pak Konohu!" rozhodne Itachi.


2. kapitola

30. dubna 2008 v 19:04 povídky
"Shizune!" zaječela Tsunade. Shizune rychle přicupitala i s růžovým prasátkem v ruce.
Zatímco ji Hokage řekla co se stalo a vylíčila situaci, já jsme se dívala z okna a pozorovala vesnici, která za pár dní už zřejmě nebude taková, jaká je teď.
" A zavolej celý tým Kakashiho. Musím s nima mluvit…Akatsuki budou chtít chytit Naruta." Doříkavala příkazy Tsunade.
Jen co Shizine odešla, obrátila se na mě " A ty Kioko, půjdeš s nima. Půjdete na misi do Travnaté!"
Tak to byla podpásovka "Ani náhodou! Budu bojovat…a zabiju Itachiho!" dořeknu s nenávistí v hlase.
V tom vpadnou do dveří nějaké 4osoby. Dívka s růžovými vlasy, vypadající něžně, znenadání natáhne klukovi s výtlemem… "Sakuro, Naruto nechte toho!" okřikneje je nějaký maník s maskou…Celé to pozoruje kluk s arogantním obličejem… stejný jsme už u někoho viděla…u Itachiho…ale jakto?
"Kakashi, ty a tvůj tým a tahle dívka - Kioko, půjdete na misi do Travnaté! Konohu ma napadnou Akatsuki. Už zaútočili na Písečnou. Teď budou chtít dostat Naruta."
Naruto ji nenachal domluvit "Tak s nima budu bojovat…nenachám zničit Konohu…nezabijou mě…jako budoucí 6. Hohage je porazí!" Už jsem se neudržela a vybuchla jsem smíchy!
Tsunade využila Narutova vykuleného ksichtu a dořekla to v čem ji přerušil. "Je to hodně nebezpečné! Mohl by ses opět proměnit v kyuubi a Sasuke by taky neodolal, bojoval by s Itachim na život a na smrt…To by si nemusel přežít, Sasuke!...Běžte se sbalit, za hodinu vyrážíte. "Už si skončila babo Tsunade?" pomyslel si Naruto. Jenže jim stejně nezbylo nic jiného než poslechnout.
Už jsme tu byli skoro všichni..já, Nsruto, Sakura, Sasuke..jenom Kakashi nikde…Čekali jsme 10 min..pul hodiny…hodinu…2 hodiny… až se Kakashi konečne objevil. "Promiňte, ale potkal jsem …"
"Nepotkáváte ji nějak často?" přeruší ho Naruto jízlivě.
"Koho?" byla jsem mimo. Sakura mi to pracně vysvětlila. "Aaaaha!" došlo mi to..pozdě, ale přece jenom.
"Už jste všichni připraveni?" zeptal se celkem zbytečně Kalashi. A vyrazili jsme.

par obrazku

29. dubna 2008 v 20:53 Naruto obrázky
NARUTO
SAKURA
SASUKE
KAKASHI
SASORI
ITACHI
ANKO

1. kapitola

29. dubna 2008 v 20:23 povídky
Celá uřícená se řítím lesem. Nesmí mě chytit! Jsem celá doškrábaná, popíchaná…Spomalím, nic neslyším..tlukot svého srdce, praskání větviček ani jiné zvuky. Setřásla jsem je…
U rozdělaného ohně vzpomínám nad tím, co se dneska stalo…Na všechny, které jsme ztratila…
Šla jsem se svým bratrem Masaem, který je jen o 2 roky starší, za kazakagem Gaarou když písečnou napadli Akatsuki, kdo jiný. Boj byl krutý a nemilosrdný…Nikdo nechtěl povolit...i Masao chránil písečnou do poslední chvíle…než ho zabil Itachi…viděla jsem jak spolu bojujou a chtěla sem bráchovi pomoc, ale už bylo pozdě! A Itachi se ještě spokojeně usmíval…jak může být tak bezcitný! Vjel do mě strašný vztek. Přes slzi jsem skoro nic neviděla, ale má touha po pomstě byla silnější. Hodila jsem po něm kunai, ale Itachimu jenom roztrhl rukáv.
"Copak vílo nic jiného neumíš?" narážína moje vlasy škodolibě.
Ani jeden z nás se nechtěl vzdát bez boje. Dlouho jsme bojovali…nakonec Itachi vyhrál a svázal mi ruce i nohy nějakým podivným špagátem. Naštěstí musel odejít a to byla moje příležitost…Já jsem utekla…ale Masaa a mé přátele chladnokrevně zabili!
Když jsem se probudila bylo už slunce vysoko. Měla bych pokračovat…Po pár krocích jsem zjistila, že bych měla být do večera v Konoze…Musím je varovat před útokem Akatsuki.
Pozdě odpoledne už sotva pletu nohama. Když už si myslím, že se tam dnes nedostanu, otevře se přede mnou výhled na Konohu. Z posledních sil najdu Hokage. Naštěstí jsem tu už byla, takže vím kde ju najdu.
Vtrhnu do dveří a bez pozdravu vyhrknu "Musím vás varovat! Akatsuki napadli Písečnou a chcou pokračovat útokem na Konohu…" a vysupu ze sebe všechno co se stalo..
"Panebože!" zhrozí se Tsunade.