3. kapitola

30. dubna 2008 v 22:02 |  povídky
Jaký je vlastně princip naší cesty do Travnaté?" zeptá se nevinně Naruto.
"Naruto, tys ti ještě nepochopil?" zeptala se překvapivě Sakura.
"No…chápu, že ze mě děláte 3-letý děcko, který se o sebe nepostará…Ale co bude až se dostaneme do Travnaté?" zeptá se Naruto až příliš ligicky (na to, že to byl zrovna Naruto..)
"Co bude pak…se teprve dozvíte! Teď budem rádi, když se dostaneme bez problémů do Travnaté." Snaží se to zamluvit Kakashi.
"Takže nám nic neřeknete!"shrnu to.
"Kioko, proč deš vlastně s náma? Ty nejsi z ANBU ne?" zeptá s epo chvíli zvědavě Sakura.
"Ne, jsem z Písečné. A původně jsem jenom chtěla varovat Konohu před Akatsuki a potom jít zabít Itachiho. Tento plán jsem ale musela trochu pozměnit, protože mě vaše Hokage strčila sem…Itachiho zabiju později..Teď je důležitější, aby neunesli Naruta." Prozradím jenom kousek z toho co mám v plánu…Jen co dorazíme do Travnaté, nechám Kakashiho a spol. a půjdu hledat Akatsuki. Ale dříve ne…mám takový pocit, že by mě ještě mohli potřebovat.
"Itachi! Tak s mým bratříčkem ti pomůžu..!"promluví na mě poprvé Sasuke.
"Bratříček? Tvůj brácha je Itachi? Tvůj brácha zabil Masaa?"vykoktám ze sebe…
"Hm.." k tomu se už Sasuke nevyjádří. Ale dívá se na mě pohledem, o kterém nwm co si myslet. Ani mě nenapadne uhnout očima…Dívám se na neho stejně. Až mě překvapilo, jaký mé krásný, černý oči, od kterých se nemůžu odtrhnout…
"Budem pokračovat." Zavelí pro jistotu Kakashi, viděl, jak se na to dívala Sakura..nestál o boj i mezi nima. Nabojujou se ještě dost.
Zatímco se Sakura s Narutem zase hádají, cítím na sobě pohledy Sasukeho…Je to divné. Když jsem tu byla naposledy před pár rokama, tak mi o něm kámoška říkala něco úplně jiného, než jak se teď chová…
"Je to namyšlený idiot. Sakura ho balila (možná ještě bali), ale on na ni kašlal. Nikomu neprojevil city, kromě nenávisti k bratrovi - Itachimu!" zní mi v uších její slova.
"Tak jak to vypadá s napadením Konohy a tým Jinchuriki?" zeptá se Pein.
"Dobře…zítra můžeme vyrazit" snaží se Deidara.
"Klídek Deidaro, ty se sice toho Jinchuriki nemůžeš dočkat, ale on po tobě zrovna moc netouží." Řekne pohrdavě Itachi.
"co tím myslíš?" nenechá se odbýt Deidara.
"Od mého špeha jsem se dozvěděl, že Jinchuriki odešel z Konohy i se svým týmem a tou holkou z Písečné."
"Kdo je v tom týmu…jaká holka?" projeví zájem i Sasori.
"Kakashi - kopírovací ninja…ten bude asi nejhorší, pak už je ta jenom nějaká holka, jinchuriki a můj drahý bratříček! Nevím jak se ta holka jmenuje..je to něco ja K…, ale každopádně je dobrá. Přizabila Tobiho a Ddeidarova ruka taky mohla skončit někde mimo jeho tělo." Rozkecá se Itachi.
"A kam jdou?"
"Do Travnaté, napadneme napřed je…a pak Konohu!" rozhodne Itachi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama