1. kapitola

29. dubna 2008 v 20:23 |  povídky
Celá uřícená se řítím lesem. Nesmí mě chytit! Jsem celá doškrábaná, popíchaná…Spomalím, nic neslyším..tlukot svého srdce, praskání větviček ani jiné zvuky. Setřásla jsem je…
U rozdělaného ohně vzpomínám nad tím, co se dneska stalo…Na všechny, které jsme ztratila…
Šla jsem se svým bratrem Masaem, který je jen o 2 roky starší, za kazakagem Gaarou když písečnou napadli Akatsuki, kdo jiný. Boj byl krutý a nemilosrdný…Nikdo nechtěl povolit...i Masao chránil písečnou do poslední chvíle…než ho zabil Itachi…viděla jsem jak spolu bojujou a chtěla sem bráchovi pomoc, ale už bylo pozdě! A Itachi se ještě spokojeně usmíval…jak může být tak bezcitný! Vjel do mě strašný vztek. Přes slzi jsem skoro nic neviděla, ale má touha po pomstě byla silnější. Hodila jsem po něm kunai, ale Itachimu jenom roztrhl rukáv.
"Copak vílo nic jiného neumíš?" narážína moje vlasy škodolibě.
Ani jeden z nás se nechtěl vzdát bez boje. Dlouho jsme bojovali…nakonec Itachi vyhrál a svázal mi ruce i nohy nějakým podivným špagátem. Naštěstí musel odejít a to byla moje příležitost…Já jsem utekla…ale Masaa a mé přátele chladnokrevně zabili!
Když jsem se probudila bylo už slunce vysoko. Měla bych pokračovat…Po pár krocích jsem zjistila, že bych měla být do večera v Konoze…Musím je varovat před útokem Akatsuki.
Pozdě odpoledne už sotva pletu nohama. Když už si myslím, že se tam dnes nedostanu, otevře se přede mnou výhled na Konohu. Z posledních sil najdu Hokage. Naštěstí jsem tu už byla, takže vím kde ju najdu.
Vtrhnu do dveří a bez pozdravu vyhrknu "Musím vás varovat! Akatsuki napadli Písečnou a chcou pokračovat útokem na Konohu…" a vysupu ze sebe všechno co se stalo..
"Panebože!" zhrozí se Tsunade.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama