10. kapitola

6. května 2008 v 20:17 | kioko |  povídky
Orochimaru zřejmě nalákal kde koho. Poznávám i pár bývalých kamarádů z Písečné. Akatsuki nechcou boj začínat nějakými řečmi. Jsou rovnou na věc, lépe řečeno na boj.
Potom co zabiju pár orochimarových poskoků, začnu bojovat p římo s tým slizským hadem. Jak je Orochimaru nechutný, tak bojuje dobře. Bohužel pro mě. Zatímco hraju divadlo, že jsem se mu už na pokraji sil, na což skočí, připravuju svého démona v podobě ptáka na útok. Nečekal to, aspoň jsme ho teda zranila. "Že by jsi byla silnější než jsem si myslel?" zeptá se překvapeně. "Mám po kom!" ujistím ho po dalším útoku.
Pein s Tsunade taky tvrdě. Velitel Akatsuki používá techniky jako ninjutsu a genjutsu. Jde poznat, že to umí opravdu dobře. Tsunade si přivolá svého slimáka. Teď už jsou jejich síly vyrovnané.
Sasuke bojuje s Itachim, jak jinak. Ani mě nepřekvapí styl jakým bojují. Bratr proti bratrovi…Itachi je silnější, ale Sasuke už není ten rozklepaný kluk. Nechce se vzdát, touží po pomstě svých rodičů.
Gai se dobře vyhýbá útokům Sasoriho. Přišel na pár jejich slabostí (je chytrej!) a teď toho využívá. Dokonce z něho strhl jeho masku! Tenhle pohled mě překvapil. Místo starého vrásčitého dědka je tu mladý, hezký kluk. A taky trochu zákeřný…
Přestanu sledovat, jaks e daří ostatním a dál se soustředím na boj. Bojujeme jen chvíli, ale už mám jen kousek na pokraj mých sil. Démon mě dost vysiluje.
Vypadá to, že vítězíme. Sasori radši zmizel i s loutkami, Deidara odletěl už dávno (s jednou rukou s emu špatně bojovalo) a poskokové od Orochimara jsou buď mrtví nebo srabi (utekli). Za chvíli tady už nezůstal nikdo. Toby bude mít hodně práce s ošetřováním.
Jako třešnička na dortu byl příchod Naruta, Kakashi a Sakury. "Sakuro, jsi hodně unavená?" zeptá se Tsunade. "Ani ne, proč?" Tsunade ji hnez zaúkoluje. Budou léčit raněné. Je jich celkem dost. Zatímco se Sakura, Tsunade a další medic-ninja snaží zachránit životy, odpovídá nám Naruto na otázku proč jsou tady tak brzo. "Uvědomili jsme si, že jsme už dlouho nedostali žádnou zprávu od Hokage. A taky, že se nemůžeme skrývat, zatímco bude Konoha bojovat. Všichni 3jsme se chtěli vrátit. Jenom jsme si to měli uvědomit dřív, stihli bychom ještě bojovat"
Jdu se podívat za Sakurou. Zrovna jsme viděla, jak zachránila jednomu členu ANBU život. Je vážne dobrá… "Ahoj Sakuro! Nezašla by jsi pokecat na ramen?" pozvu ji. "Jo, jasně." "Jak se ti líbilo v Travnaté?" vyzvídám. "Jo bylo to dobré, ale po Konoze se mi přece jen stýskalo." Odpoví s úsměvem. "Hlavně po lidech co?" "TO taky… Kioko? Asi víš, že jsme delší dobu milovala Sasukeho, ale chci abys taky věděla, že je to minulost. A doufám, že vám to vyjde" Po tom co řekne Sakura se mi uleví. Sasukeho miluju, ale Sakura je moje kámoška. Nechtěla bych přijít ani o jednoho. "To se mi ulevilo" směju se. Dál už si povídáme jen o kravinách. Sakura mi vypráví Narutův boj v Travnaté a já jí na oplátku co se stalo v Konoze po našem příchodu. Doma mě čekalo překvapení v podobě večerě, kterou uvařil Sasuke. Ani jsem nevěděla, že umí tak bezvadně vařit…Taková idylka trvala ještě pár dní, které jsme trávila se Sasukem, Sakurou, Narutem, Hinatou…
Přišel nám vzkaz od Hokage, že za ní máme co nejrychleji přijít. Vyšla jsme z domu dřív s tím, že mě Sasuke za chvíli dožene. Po pár krocích jsem se lekla - uviděla jsem Orochiamra. "No ne! Dokonce jsi sám, se nebojíš? Co tady vlastně chceš?" vyštěknu na něj. "Přišel jsme dokončit náš boj." Řekne jako by se nechumelilo. "Kdyby jsi nezdrhl už by jsme to skončili dávno!" řeknu už s ledovým klidem. Orochimaru začal hned bojovat se svým hadem, už mě nepodceňuje. Nezůstanu pozadu, můj démon už bojuje. Vysíláme po sobě silné útoky, oba dva používáme svoje nejsilnější techniky, ale souboj je stále nerozhodný. Orochimarovi už dochází trpělivost a mě síly, ale nenecám to na sobě znát. Oba pošleme svůj poslední, nejsilnější a smrtící útok. Vím, že se tomuhle už nevyhnu. Zavřu oči a čekám na zásah, ale pořád nic necítím…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Satuka - chan Satuka - chan | 7. května 2008 v 7:14 | Reagovat

Kawaii.Pěkný.rychle pokráčko.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama