12. kapitola

8. května 2008 v 19:04 | kioko |  povídky
Tsunade si zavolala Kakashiho. Přišel jen s půlhodinovým zpožděním. "Kakashi nejsi tu nějak brzo?" zeptala se ironicky. "Kvůli tomu jsi mě nezavolala." Neměl náladu Kakashi. "Ne…Musím do Travnaté kvůli jedné záležitosti. Ty a tvůj tým půjdete se mnou jako doprovod." "Tým? Dotýmu nám někdo chybí." "Půjdeš ty, Naruto, Hinata, Kioko a Sai." "Hm…tak to bude zajímavé." Zamumlal Kakashi, ale nahlas řekl pouze. "Hinata? Jako, že nejde Sakura?" "Sakura je už na jiné misi. A zajdi pro Kioko, řeknu ji to radši sama." Vyhodí ho Tsunade.
Ležím na posteli, poslední dny je to moje jediná činost. Zrovna usínám, když někdo zazvoní. Za dveřmi stojí Kakashi. "Ahoj Kioko! Mám ti vyřídit, že s tebou chce mluvit Hokage." "To mám jít za ní hned?" Kakashi pouze přikývne. Nezbývá mi teda nic jiného než jít. "Kioko. Máme misi do Travnaté." Oznámí mi Tsunade bez nějakého úvodu. "Do Travnaté?" vybaví se mi vzpomínky. "A s kým?" Když Kakashi vidí pohled Hokage, radši to vyjmenuje sám. "Za půl hodiny vyrážíme. Buď u brány přesně Kakashi!" zdůrazní.
Jsem sbalená za chvíli a už čekám u brány. Hned po mě přijde Naruto s Hinatou. Smějí se a drží za ruku…Pozdravíme se pouze slovy "čau" a víc se spolu nebavíme. Hinata se sice baví s Narutem, ale mě se nechce. Už tak se na mě dívají, jako na nějakou velkou chudinku. Za chcvíli přijde nějaký kluk s malým úsměvem. S chutí bych mu po něm skočila. "Čau Sai!" pozdraví ho nadšeně Naruto. "Ty jdeš taky?" podiví se pro změnu Hinata. "Jo, Sai jde taky." Odpoví Tsunade, která zrovna přišla i s Kakashim.
Nemám náladu na žádné rozhovory a vyrážím. Pohybujeme se po korunách stromů, ostatní mě následují. Jdu jako první, vůbec mi nevadí, že je to nebezpečné. Běžíme bez přestávky až do noci. "Měli bychom si odpočinout."rozhodne Kakashi. Hinata zručně rozdělé oheň a Sai obstará něco k jídlu (že by nebyl tak neschopný, jak vypadá?). Všichni usli sotva si lehli. Všichni kromě mě a Saie. Já nemůžu usnout a Sai má hlídku. "Ty ještě nespíš?" zeptá se Sai, když se pořád hemlesím ze strany na stranu. "Ne… Jestli chceš bež spát, já to pohlídám." Vzdám svou snahu usnout. "To je dobrý…" je na něm vidět, že se pokouší o konverzaci, ale neví jak začít. "Kde jsi byla poslední dny? Vůbec jsem tě neviděl.." "Doma" odpovím krátce. "U Sasukeho? To jsi tam celou dobu brečela?" I když to nemyslel zle, strašně mě naštval! "A co je ti po tom?" zařvu a uteču do lesa. Sakra! TO že je on bezcitný neznamená, že já taky. Po chvíli se konečně uklidním a vrátím se zpět. Sai nevydržel vzhůru a usl. Pohled na jeho spící polohu mě donutí k malému pousmání. Takže budu muset hlídat přece jenom já.
Ráno se postupně všichni probouzí, kromě Sae. Po hodině čekání, až se milostpán konečně probudí se naštvu a začnu ho probouzet! Na nic nereaguje, tak vezmu vodu, kterou mám po ruce a vyliju mu to do toho jeho bílého ksichtu. Hned vyskočí a začne řvát. "CO se stalo?" nechápe. "Stalo se to, že tě nemůžeme probudit" řeže se Naruto. Asi po hodině naší cesty potkáme společnost, nějací maníci v čele s Kabutou.Boj s nimi nebyl nijak náročný. Největší oříšek byl Kabuto nicméně i toho Tsunade zabila.
"Itachi proč chceš zrovna ty zaútočit na Hokage?" nechápe Tobi. "Vždyť bráchu ti už Orochimaru zabil." Itachi se začíná vztekat. "A kdo se ho o to prosil? Já ho chtěl zabít sám. Vychutnat si jeho smrt!" Sasori se usmál "A já ještě té holce poděkuju za smrt toho hada, předtím než ju zabiju." "Aby se začali bát! Mám chuť zabíjet!" chvástá se Zetsu. "Kam vlastně jdou?" napadne Deidaru, od té doby co je bez ruky mu to i myslí. Pein mu hned odpoví "Yutaka říkal, že jdou kvůli něčemu tajnýmu do Travnaté." "Yutaka?" zřeknou se Tobi se Sasorim. "Špeh, kterého máme v Konoze! TP jste na něj zapomněli??" vzteká se zase Itachi. "Nehádejte se! Jestli je chcete zabít, měli bychom si pohnout." Usměje se Pein, který už se těší na boj.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Satuka - chan Satuka - chan | 8. května 2008 v 19:42 | Reagovat

Kawaii.Pls rychle pokráčko.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama