15. kapitola

11. května 2008 v 15:35 |  povídky
Podívám se mu taky do očí. V těch jeho se probudí mírná naděje…Svoji ruku stáhnu! Nemůžu… "Nežij minulostí. Buď štastná! To si přece Sasuke přál. Poslední přání se mají plnit. Tak proč?" diví se. "Kdyby tě Sasuke slyšel, tak tě zabije." Řeknu s nenávistí a radši zmizím. "Co si ten debil o sobě myslí?" mumlám si pro sebe. Jsem tak zabraná do vlastních myšlenek, že si ani nešimnu Naruta s Hinatou, ale oni mě ano. Přestanou se líbat a zaměří se na mě. "Kioko? Stalo se něco?" zeptá se opatrně Hinata. "Co?" jsem poněkud mimo. Po te co Hinata otázku zopakuje, odpovím. "Ne…Všechno v pohodě." "Nevypadáš tak…" přidá se i Naruto. Sjedu po kmenu strom, pomalu si sednu a zadržuju slzy. "Kio…Co se stalo?" ptá se opatrně Hinata a pošle Naruta pryč. Pomalu se uklidním a řeknu jí co se teda stalo. "Sai si věří, ale…nechtěl tě nijak naštvat" obhajuje ho. "Hm…"přikývu. "Měli bychom jít za Tsunade.."navrhnu a rovnou se zvedám aniž bych čekala na Hinatinu odpověď.
Před jednou budovou potkáme Tsunade s Kakashim, Saiem a Narutem. Všichni se tváří jako by se stala nějaká katastrofa. "Stalo se něco?" zeptám se jeěště s úsměvem. "Jo! Těm idiotům zdrhli Akatsuki!!" zuří Naruto a vůbec mu nevadí, že na něj všichni ukazují. "CO??" "Tak to je super." Řeknu ironicky. "Víte aspoň, kde se schovávají?" napadne Hinatu. "Ne." Rozčiluje se Tsunade. "Zase tolik možných míst v okolí není." Přemýšlím výjimečně i já. "Jenomže to nemusí být jenom v okolí" promluví po delší době i Sai. "Aspon že je od Orochimara pokoj." Směje se Naruto. "Ale za jakou cenu." Řekne někdo od koho bych o nečekala - Sai. Ještě dlouho se dohadujeme, kde by mohli být, ale na nic pravděpodobnýho nepřijdeme. "Běžte už spát! Zkusíme prozkoumat nějaké místa zítra ráno." Pošle nás pryč Tsunade.
Už se mi zase vrátila dobrá nálada, tak s Hinatou blbneme. Nijak nám nevadí, že už na nás byli dvakrát kluci ať jsme potichu, že už chcou spát. "Měla bych se jít osprchovat." Napadne mě po dalším výbuchu smíchu. Trochu si spletu dveře a místo do koupelny zahnu na chodbu. Chvíli mi trvá než si to uvědomím a všimnu se nějakých dvou postav. Jelikož jsem zvědavá bytost, přiblížím se k nim a zůstanu stát v šoku. Měsíc mi umožní pohled na Kakashiho a Tsunade, jak se líbají. Láska je sice slepá, ale….není na nho trochu stará?? Kašlu na sprchu a vrátím se zpátky do postele. "Tak já už se jsu taky osprchovat…" vytratí se Hinata. Už usínám, když se otevře okno. Nepoznám kdo to je, ale ta osoba v nějakým dlouhým plášti mě uspí a …pamatuju si jenom, že mě chyt a někam táhl.
"Kioko! Normálně neuvěríš co jsem viděla…Kioko?" Hinata zpozorní… Napřed ji hledá všude možně, až pochvíli si všimne rozbitého okna. A hned jde zalarmovat Tsunade. U té to chvíli potrvá, protože ji napřed musí odtrhnout od Kakashiho. "Tsunade…Kakashi-sensei…Kioko je pryč! Někdo ji unesl." Nechá je tam, ať se vzpamatujou a jde za klukama. "Naruto, Sai! Někdo unesl Kioko!" Za chvíli už jsou všichni připraveni jít ji hledat. V Hinatinem pokoji je na okně kousek utrhlého pláště s…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Satuka - chan Satuka - chan | 11. května 2008 v 17:23 | Reagovat

Kawaii.Zase úžasný.Že na tom plášti byli mráčky?XDDPls rychle pokráčko.

2 kioko-chan kioko-chan | 11. května 2008 v 19:09 | Reagovat

co jineho :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama