17. kapitola

12. května 2008 v 18:34 | kioko |  povídky
Už v 6 ráno Sai budí celý barák. Jenom na Tsunade si netroufl, tu jde vzbudit Kakashi a určitě to bude příjemnější probuzení než by Sai dokázal. Když se snažil Sai o vzbuzení i ostatních, měl Naruto zajímavou spící polohu a pyžamo (trenýrky růžové barvy s malýma koťátkama). Za chvíli už jsou všichni připraveni k akci. Ujdou pár kroků a zastaví je jeden poslíček se vzkazem od Kageho "Mám vám říct Hokage-sama, že vám naší ninjové pomůžou. A měla byste vědět, že jeden člen Akatsuku je odtud." "který?" "Zetsu!" vyklopí ze sebe rychle. "To jste nám řekli brzo…není divu, že jsme nenašli žádné stopy! Vyzná se tu!" povzdechla si Tsunade. Kakashi dostal nápad.
Probudila jsem se dřív než Itachi a nenápadně jsem ho pozorovala. Když spal, nevypadal jako takový krutý zabiják. Na chvíli se dokonce ztratila i moje nenávist, ale stačí aby otevřel očí a řekl dobré ráno svým pohrdavým tónem a nenávist je zpět. "Jakpak ses vyspala?" zajímá se. Když mu neodpovím, vzdá snahu a odejde. Taky dobře, aspoň budu mít pokoj. Ale itachi se ca chvíli vrátí i se snídaní! Aspon trochu by mi mohl nechat…Musím odvrátit oči, jinak by mi začaly téct sliny. "Nedala by sis taky?"zeptal se najednou. Nevím jestli to myslí vážně nebo si jenom dělá srandu, tak mlčím. Nevydržím jeho pohled a odvrátím oči. Snídaně mu zřejmě přestala chutnatm, vstane a přejde ke mně. Místo nějakého jutsu mě rozváže a výhružně prohodí. "Zkus něco udělat nebo zdrhnout a zabiju tě!" pro jistotumi dá ještě facku, která zas tak moc nebolela. Zdrhat nemám v úmyslu, aspoň ne zatím, jestě musím prozkoumat okolí a zjistit kde jsme. Ta snídaně se mu fakticky povedla! Chtě nechtě jsem mu ji musela pochválit. "Máš to dobré" usměju se. Itachi se začne smát. "Od tebe bych pochvalu nečekal, ale to jsem nekuchtil já!" "A kdo u vám umí tak dobře vařit?" "Sasori!" "A dělá to sám nebo mu pomáhají loutky?" Uprostřed našeho rozhovoru vpadne do místnosti Sasori. "My o vlku a vlk za dveřmi" řeknu schválně nahlas. Sasori se na mě jenom vyjeveně podívá a čeká že k tomu ještě něco řeknu. Ani mě nehne. "Co jsi chtěl?" zeptá se ho Itachi pobaveně. "Pein vzkazuje, že se máš jít připravit. Blíží se asi 15 ANBU." A směrem ke mně prohodí. "To mi ještě vysvětlíš…" pak si něčeho všimne. "Ty nejsi spoutaná?" "Jak vidíš." Odpovím v klidu. Uslyšíme hluk. Itachi se Sasorim zmizí tak rychle, že mě ani nestihne nijak zajistit. To bych nebyla já abych toho nevyužila a už skáču oknem pryč. Okolí mi nedá práci prozkoumat, ale nemůžu přijít na to kde jsem. Měla bych se vrátit napadne mě. Cestou zpátky mi to nedá a podívám se na boj. ANBU jasně prohrávají z 15 žije už jenom jeden a toho právě zabíjí Itachi. Obejdu se bez nechutného pohledu na všechny mrtvoly a vydám se zpět.
Jen taktak se stihnu vrátit. Itachi přijde minutu po mě. "Stalo se něco?" diví se mému smíchu. S úsměvem zakroutím hlavou. A vyzvídám. "ti ANBU nebyli moc silní co?" "Proč myslíš?" "Zabili jste je rychle!" Itachi se potěšeně usmál. "Už jsme profíci." "To jsem si všimla" Z mojí tváře zmizel úsměv a obrátila jsem se zády k němu. "Kioko…Stalo se něco?" Nemohla jsem odpovědět i kdybych chtěla. Zůstala jsem stát neschopna jediného pohybu. On si pamatuje moje jméno? Itachi se nastval! "Neumíš odpovědět?" zařve jen nadskočím. "Co by se mělo stát. Jenom jste takoví profíci, že mi zabijete bráchu a ani vám to nevadí!" otočím se naštvaně. Asi jsem první, která si dovolila řvát na něj. Stojí v šoku. První jeho rekce byla facka zleva zprava. "Na mě řvát nebudeš!" "Klidně!" To byla poslední kapka, jen tak si klidně vyskočím z okna. Itachi na mě jenom čumí s otevřenou pusou.
"Mohl bych zavolat své psy…" napadne Kakashiho. "To by šlo…" řekl nadšeně Naruto. Pakkun už byl tady. "Pakkune najdi stopu Akatsuki. Kioko unesli z jejího pokoje a zbylo tam jen tohle." Kakashi mu ukázal jejich velký objev. "Kioko? TO ja ta dobrá holka, co mi dávala ty dobré pochoutky?" "Jo!" přikývla Hinata. Pakkun přikývl a šel hledat jestli něco nenajde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ashley ashley | Web | 12. května 2008 v 18:36 | Reagovat

ahojky...u me je bleskajda!!!

2 Gabushka - Tom's whore Gabushka - Tom's whore | E-mail | Web | 12. května 2008 v 18:39 | Reagovat

Chcešh zvýšit návštěvnost tak sem koukni a uvidíšh jak na to http://zimmer-tokiohotel.blog.cz/0804/zvyseni-navstevnosti

3 Satuka - chan Satuka - chan | 12. května 2008 v 20:26 | Reagovat

Kawaii.Pěkný.Rychle pokráčko.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama