8. kapitola

5. května 2008 v 16:35 |  povídky
"Jak je?" zeptá se Sasuke, hned jak se proberu.
"Už je mi líp…Sedíš tu dlouho?"
"Tak hodinu…Nemohl jsem se od tebe odtrhnout! Když spíš, vypadáš jako andílek." Směje se šibalsky.
"Jenom když spím?"
"Jinak seš andílek s ďáblem v těle."
Podívám se na něj nevinně, usměju se a dám mu malou pusu na čelo. "To je trošku málo!" rozčíli se naoko. "Opravdu? A co víc by si chtěl?" Nhakloní se aby mi to ukázal.
V půlce hlubokého polibku nás vyruší Tsunade se smíchem.
"Ehm..nechci rušit, ale pojďte se na něco podívat.
Chtě nechtě jsme se od sebe museli odtrhnout a jít za ní. Tak tohle jsme nečekali!
"Co budeme dělat teď s Konohou?" zeptals e Orochimaru.
"My? Orochimaru…ty to pořád nechápeš! Ty nepatříš k nám. Tahle skutečnost se trochu změnila od doby, kdy ji nás zradil."
"Ano…tyhle časy bych ani nevrátil. Nechci se s váma spojit na pořád. Ale máme stejné cíle. Proto by bylo výhodné spolčit se aspoň na chvíli." Vtíral se Orochimaru.
"A to jaký?" skočil Itachi do rozhovoru Peina a Orochimara.
"Ty chceš zabít svýho drahého brášku a já tu holku, oba jsou v Konoze. Nenávidíme Konohu a chceme je zničit! Už mě nebaví, jak mi pořád ničí mé plány. A nebylo by ani na škodu zabít tu Hokage." Vysvětluje teda Orochimaru.
"Tahle tvoje pohádka má jeden problém. Nevěřím ti ani slovo. Kde mám vzít tu jistotu, že nás nakonec zase nezradíš? O ntakové problémy vážně nestojím." Ujal se slova zase Pein.
"A o co stojíš? Aby vás Konoha zničila? Když se spojíme, zničíme my Konohu. Tak co? Jak se rozhodneš?" Orochimaru chce slyšet pouze jednu odpověď.
"Kakashi-sensei? Co budeme dělat teď my?" zeptala se Sakura chvíli potom co Kioko se Sasukem odešli.
"Já mám hlad. Co kdyby jsme šli na ramen?" řekne, kdo jiný než Naruto.
Mysleli si, že nebudou mít v Konoze žádné protivníky. Spletli se jen trochu. Když šli na ramen, potkali nějaké asi 10-ti letého maníka. Napřed mu ani nevěnovali pozornost. Dohadovali se totiž, co se stalo v Konoze. Malá maník vstal a křikl. "Uzumaki Naruto!" Naruto se otočil. Z Travnaté nikoho neznal, tak jakto že…TO už ten malý kluk vystartoval a zaútočil. Byla to trochu primitvní taktika. Naruto se ani neobtěžoval postavit se do bojovné pozice. Jediný jeho pohyb byl zbednutí nohy, o kterou kluk zakopl. Naruto mu dal nohu na krk a čekal co z něho vypadne.
"Ty jsi mě porazil!" nemohl uvěřit kluk.
Sakura má uplný výtlem a přidal se k ní i Kakashi. "Budeš muset ještě pár let trénovat, aby si mě porazil." Oznámil smutnému klukovi se smíchem Naruto.
"Já bych se nejraději vrátil" povzdychne si nad ramenem Naruto.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama