9. kapitola

5. května 2008 v 19:40 |  povídky
"Co to je?" zeptala jsem se pochybovačně nad kupou papírů. "To jsou záznamy o Akatsiki a Orochimarovi. Především jajich skrýše." "Poslední jejich skrýše..je jen kousek. Chtělo by to prozkoumat. Třeba něco najdeme." "Jo..to by šlo. Za chvíli můžeme vyjít." Souhlasím.
Musíme se pohybovat dost opatrně. Byl by velký průšvih, kdyby nás chytli. "Áááá" zaječím. Málem jsem spadla do nějaké dost hluboké díry. "Jsi v pořádku?" zeptá se starostlivě Sasuke. "Nepřežil bych kdyby se ti něco stalo." Řekne jen tak mimochodem, ale já vykulím oči a málem v té pasti skončim znova.
Za chvíli jsme u vchodu do Akatsuki. Naštěstí nikde nikdo. Vypadá to tu celkem útulně. V kuchyni je dokonce snídaně - míchaná vajíčka se slaninou. Mňam! Taky bych si dala, to mi připomína, že jsem jedla naposledy včera. Při prohlížení sídla Akatsuki nic zajímavého nenajdu a Sasuke zřejmě taky ne.
Vejdu do místnosti, která je asi největší ze všech, které jsem doposud prošla. Pokoj mě zaujal ani nevím čím. Na stole spousta přečmáraných papírů. Samé kraviny…pod jedným je schovaná fotka obrázkem dolů. Pohled na dva rozesmáte bratry a rodiči mě šokuje.
Za zády se objeví Sasuke. "Našla jsi v tomhle bordelu něco?" "Ne…jenom…" O fotce mu nestihnu říct. Uslyšíme hlasy, patřící známé trojce - Itachi, Sasori a Deidara. "Měli bysme zmizet!" zašeptá Sasuke a už skáčeme z okna. Uff…tak to bylo jen taktak.
"Hokage-sama nic zajímavého tam nebylo. Musí to mít ukryté někde jinde." Shrnu naši misi."Nebo to nemají na papíře…." "Hm…s plným žaludkem se mi přemýšlí líp, takže jdu na ramen.""Půjdu s tebou." Najednou má chuť i Sasuke. Chuť na mě nebo an ramen? "Kde vlastně budeš bydlet?" prohodí Sasuke nad ramenem. "To nevím. Hokage mi to ještě nestihla říct." Nad tým jsem ještě ani nepřemýšlela…"A co kdyby jsi přespala u mě?" nabídne se. "Neboj, žádný podezřelý úmysl v tom není.""To je super nápad." Řeknu nadšeně. Takovou reakci asi nečekal, ale nevadí.
Z Ichuraku ramne šli rovnou k Sasukemu. "Máš pěkný domeček…A kde máš koupelnu a kde budu spát já?""Koupelna je tady…A spát můžeš vedle mě…myslím jako vedle mého pokoje.""Škoda…" řeknu a jdu se osprchovat. Zahalená pouze v osušce jdu do pokoje. "Kruci! Ten ručník je nějaký malý" pomyslím si a hned na to spadne. Nejlepší na tom je, že Sasuke se na mě celou dobu dívá. Celá se začervenám a čekám nějaký komentář, ale místo něj jde pomalu ke mně a začne mě líbat. Tak tohle je mnohem lepší, než nejaké trapné kecy. Když mě přenese do své postele řeknu "Tak přece jenom budu spát vedle tebe".
Ráno mě probudí paprsky slunce svítící mi do obličeje. Natáhnu ruku vedle sebe abych zjistila, že Sasuke nikde. Nevadí, aspoň se v klidu obleču a jdu do kuchyně. "Ty už jsi vzhůru?" zeptá se zklamaně Sasuke. "Já jsem ranní ptáče…Co to tu kuchtíš?" a už nakukuju. "Nech se překvapit" napíná mě a políbí. Za chvíli už je snídaně v celé parádě. "Tak takové rána bych brala častěji." Přiznám. "Neboj, si tě ještě rozmazlím" směje se Sasuke.
Když dojídám, uslyším zvonek. Sasuke chce jít otevřít. "Sasuke? Nevadí ti, že seš ještě v trenýrkách?" zeptám se a jdu otevřít. Za dveřmi je nějaký kluk. "Mám vyřídit od Hokage, že máte se Sasukem hned přijít." Vykoktal ze sebe a zmizel. Hned tak po ránu?
"Děje se něco Hokage-sama?" ptala se zrovna Tenten. "Proč jste nás volala?" "Máme tu jistý problém. Náš špeh zjistil, že nás chcou Akatsuki napadnout. Nejhorší na tom je, že se spolčili s Orochimarem. Jsou tak mnohem silnější než my. Není nás moc. Proto jsem vás dala zavolat. Za chvíli t jsou i ANBU…" nestihne domluvit. Dole se ozve křik. Rocklee s epodívá z okna. "Asi bychom se měli připravit."
Než stihneme dojít dolů, jsou tu Akatsuki s Orochimarem v plné kráse. To bude krutý boj.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Satuka - chan Satuka - chan | 6. května 2008 v 7:11 | Reagovat

Kawaii.Pls rychle pokráčko.Pěkný.

2 Tanja-chan Tanja-chan | 6. května 2008 v 17:55 | Reagovat

klaaaasný,už se těším na dalšíííí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama