láska nebo hra - kapitola3

25. května 2008 v 10:14 |  povídky
Všichni věděli, že je nepustí jen tak. "Co chceš?" zeptá se Sasuke opatrně. Orochimaru se zamyslí, jestli má říct pravdu nebo ne… "Tvoje tělo!" Sakura se zkoumavě podívá na Sasukeho tělo a pomyslí si. "To nenašel nikoho lepšího?" Naruto sice Sasukeho nenávidí, ale nemůže dovolit, aby ho zlákal zpět. "Na to zapomeň!" Orochimaru se zasmál. "to mi v tom zabráníš ty? Vždyť jsi ještě dítě!" "Pořád lepší než starec" ozve se Sakura a i ona se staví do bojovné pozice. Kakashi si už odkrývá sharingan. Celý tým je připraven bojovat a když se přidá i Hinata s Ino, Orochimarovi stuhne úsměv na rtech. "Na mě nemáte!" Za tým hadem se objeví asi 10ninjů i s Kabutem. "Teď už získám Sasukeho zpět a vás zabiju." "Nedělej si plané naděje!" řekne Sakura a uhodí do země. 1 nezkušený poskok ztratí rovnováhu a spadne. Další dva se na ni vrhnou. Kakashi kopíruje každý Kabutův pohyb, Naruto udělá pár stínových klonů a útočí na Orochimara. Na Sasukeho skočí 1 ninja ze zadu a další 2 útočí zepředu, snaží se ho jen porazit - ho jediného nesmí zabít. Hinata a Ino si taky nevedou špatně. Hinata sice nerada bojuje, ale když chce zabije všechny kolem. A Ino by udělala vše proto, aby zachránila Sasukeho.
Kakashi bojuje s ledovým klidem, Kabuto používá různé zakázané techniky. Kdyby Kakashi neměl sharingan byl by asi mrtvý, takhle má velkou šanci…A Kabuto je po delším boji mrtvý. Narutovi zbil už jen jeden stínový klon, Orochimaru je skoro všechny nějak propíchl svým….Pokaždé doufal, že je to pravý Naruto, ale ten se skrýval mu za zády. Narutovi se taky nevedlo zrovna nejhůř, párkrát ho zasáhl rasenganem…Sakura jednoho z nich zabila bez problémů, druhý už byl větší oříšek, nicméně i ten se po chvíli valál po zemi mrtvý. Sasuke se u Orochimara naučil bojovat i používat zakázané techniky. Myslel si, že je dobrý, ale jeden ninja byl lepší. Už by Sasukeho skoro zabil, kdyby nepřišla Sakura a nepodřizla ho (Orochimarova poskoka). Hinata s Ino neměly protivníky nijak extra dobré. Podařilo se jim je zabít. V Narutovi se už probouzí Kyubi.Naruto má za chvíli 3 ocasy a Orochimaru problém. "Asi jsem ho podcenil…" procedí mezi zuby a přivolá svého hada. Naruto mu už způsobil silné krvácení z nohy, Orochimaru se na ni nemohl postavit…Orochimaru zmizí dřív než Narutovi naroste i 4. ocas. "Jste všichni v pořádku?" ptá se starostlivě Kakashi, Sakura se o všechny zranění postarala. "Sasuke!Ty s ním ještě nemáš vyřízené účty?" Kakashiho nijak odpověď nepřekvapí. "Ty ses vážně nezměnil!" oznámí mu Sakura novinku. Ino k Sasukemu přijde co nejblíž a prsem mu přejede po krvavém šrámu na ruce. Sasukemu je to najednou nepříjemné, ošije se, ale Ino to pochopí jinak. "Bolí tě to hodně?" "Chudáček!" řekne ironicky Sakura. Začíná ji být z těch dvou blbě a radši vyrazí. Naruto, Hinata i Kakashi se k ní přidají. Dvě hrdličky tam ještě chvíli stojí, ale Sasuke se zase rozběhne, aby je dohlal. Ino začne fňukat. "Sasuke! Počkej na mě!"
Hinata s Narutem blbou celou cestu až do noci a Sakura se k ni ochotně přidá. "Kakashi co kdybych už šli spát?" napadne Ino. Všichni s ní vyjimečně souhlasí. Sasukemu se podaří rozdělat oheň, ale moc lidí kolem něj nezůstane. Naruto s Hinatou se jdou ještě projít a Ino ukecá Sasukeho k prohlídce okolí. (V té tmě toho uvidí hodně). Sakura chvíli pozoruje plápolající ohníček, ale pak je jí blbé mlčet. "Kakashi-sensei vám nevadí, že se Sasuke zase vrátil k nám?" Kakashi chvíli přemýšlí nad odpovědí. "Jasně, že vadí, ale když nebude otravovat zase si na něj zvyknu…nebo zabiju. Tobě vadí ne?" Sakura přikývne. "Po tom všem co nám řekl, jak nám ublížil si do Konohy vpochoduje jako velký frajer. Čekal, že se mu vrhnu kolem krku? To se spletl!" Kakashi chvíli mlči, pak ho napadne. "Když se tam objevil Orochimaru, stoupla sis před něho. Proč?" "Nebylo to kvůli Sasukemu, ale Narutovi. Nechtěla jsem ho v tom nechat…" odpoví po pravdě Sakura. Za nimi se objeví Sasuke s Ino. Sakura si jich nevšímala, dál se bavila s Kakashim. Pomalu usínala…Usla by úplně kdyby Ino nevybychla smíchy. Sakura se zvedla a nechápavě rozhlížela kolem. Všimla si Sasukeho jak lechtá Ino. Radši vstala a šla jinam. Sedla si k jedné studánce, která byla poblíž. ZA chvíli si i lehla….a usla. Nespala dlouho, za chvíli ji probudily hlasy. "Dívej koho tu máme. Sama, bezbraná…" Sakura nebyla schopna rozpoznat hlasy, musela se pořádně probrat, ale….už zase spala.
Lidi z istové se taky začínají postupně probouzet. První je vzhůru Kakashi, bylo mu divné, že tu Sakura není, ale myslel si, že za chvíli přijde. Už byli probraní všichni a Sakura pořád nikde. Už se o ní začali strachovat. "To je divné…Sakura ještě nikdy takhle nezmizela." "Půjdeme se po ní podívat. Ino ty zůstaneš tady, kdyby se vrátila." Rozhodne Kakashi. Všichni přikývnou, stejně nemají lepší napad. Došli až ke studánce, bylo to tam zválené, jako by tam někdo ležel. "Sakura tu byla!" protrhne ticho Sasuke přesvedčivý tonem. "Jak to můžeš vědět?" nechápe Naruto. "Prostě to vím!" Kakashi je přerušil. "Vypaá to, že nezmizela sama…Vrátíme se pro Ino a pak ji budeme hledat!"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama