láska nebo hra - kapitola4

26. května 2008 v 20:02 | Kioko |  povídky
Ino se ten nápad moc nezamlouvá. "Neměli bychom se vtátit?" Všichni 4 na ni čumí jako kdyby spadla z Marsu. Ino si začala rychle vymýšlet. "No…Musíme dát vědět Tsunade co se stalo. A…Přece chtěla mluvit s …Hinatou!" Kakashi ač nerad to musel uznat. Ino se uvelilo. "Ale půjdeme nonstop! Ať jsme tam co nedřív." Dodal Naruto a Ino protáhla obličej. "Jdeme!" rozhodne Kakashi. Už je tma…Naruto, Kakashi i Sasuke jsou v plné síle. Hinata už je sice trochu unavená, ale když si vzpomene, že jde o Sakuru, zatne pěsti a pokračuje. Ino je vyřízená. Už je viděla jen z dálky, nebrala sílu a na celé olo zařvala. "Saasukeeee!" Sasuke ji neslyšel, ale Naruto jo. Otočil se a Kakashi, Sasuke s Hinatou ho napodobili. "CO je?" diví se Kakashi. Za chvíli všichni rozpoznali její blonďaté vlasy od tmy. "TO je až tak daleko?" diví se Kakashi. "Je už unavená…Co kdybychom si odpočinuli?" Zastává se jí Hinata. Naruto se na ni podíval zajímavým pohledem. "Hin…musíme si pohnout. Jsi unavená?" Hinata se před ním nechtěla ztrapnit, ale představa , že by běželi až do rána byla horší. Přikývla. "Kakashi-sensei?" podíval se na svého sensee. "Možná…na chvíli." Do té doby s připlazila i Ino. "Sasuke…Já už nemůžu." Sasuke se na ni pohrdavě podíval. "To vás váš sensei tak rozmazlil?" Ino na něj vykulila své oči a nenávistným tonem řekla. "Tak promiň, ale já Sakuru nebudu hledat do úplného vyčerpání." Sasuke na to nestihl odpovědět. Naruto ho předběhl. "A ty si myslíš, že o tobe někdo stojí? Tak si tady fňukej i se Sasukem, ale my jdeme!" Kakashi měl výtlem, ale zvedl se a s ním i Hinata.Sasuke pohladil Ino po obličeji, chtěl vstát, ale rozmyslel si to.
Do rána byli v Konoze. Všichni hned zamířili k Hokage. Bez zaklepání vtrhli dovnitř, Tsunade se lekla a spadla ze stolu, na kterém seděla. "sakra!" zanadávala nad rozlitou flaškou. "CO chcete? Hin ty už jsi tady?" Hinata přikývla a Kakashi odpověděl. "Tsunade potřebuju pár ninjů. Sakuru někdo unesl." Hokage s eokamžitě probrala z draka. "CO? Kdo?" "To nevíme, ale Akatsuki ani Orochimatu to nebyli. Ti by to neudělali tak nápadně." "Dobře! Pár si jich vem. Ale ne celou Konohu." Přikývla ještě v šoku Tsunade.
Kakashi si jich val opravdu jen pár. (Naruto, Hinata, Neji, Tenten, Rocklee, Gai, Sai). "Kam půjdeme?" zeptal se Gai. "K místu kde ji unesli!" odpověděl Naruto tonem, jako kdyby mluvil s 3-letým děckem. Kakashi se usmál a už všichni vyrazili. Nikdo nemluvil, všichni přemýšleli kdo mohl chtít Sakuru. Tak po dvou hodinách narazili na spící osobu. Naruto spomalil, protože mu to bylo povědomé. Za chvíli dostal velký výtlem. "CO je?" divil se Sai. Přiblížil se a …Sasuke chrápal na celé kolo. Když už se smáli všichni, Sasuke se probudil. "Je tui něco směšného?" a postavil se. Naruto se neudržel a vyprskl znovu. "Sasuke…prosím tě mohl by sis spravit vlasy? Trochu ti stojí!" Sasuke si je trochu prohrábl a snažil se to zamluvit. "Kam jdete?" "Hrát si na píseček" broukl Sai. Sasuke se na něj hnusně podíval. "Jdeme najít Sakuru. Jestli tě to zajímá." Oznámí mu Hinata. "Jasně, že zajímá…" Naruto mu to nevěří. "A od kdy? Kde máš vlastně tu kukuřici?" "Koho?" nechápe nikdo. Naruto si povzdechl. "Ino!" "Aha! No trochu sme se pohádali a ona odešla. Asi už se ztratila…" Sasuke nevypadá, že by ho to nějak trápilo. "Půjdeme dál?" Rocklee je už netrpělivý. Gai přikývl….Za chvíli už byli u té známé studánky. "Kakashi proč nezavoláš svoje psy?" diví se tenten. "Aha…"
Sakura se začíná pomalu probouzet. Je v nějaké místnosti, kde je tma, jen malou škvítou ve dveřích sem proudí malé světlo. Její únosci (nebo co to je) ji moc nesvázali. Za chvíli se zo toho dostala a už otvírala dveře. Vybavení domu ji překvapilo. Čekala nějakou polorozpadlou chajdu, ale tohle byl nový dům s luxusním vybavením. Opatrně prošmejdila místnosti. V jednom z pokojů uviděla bějakého hezkého maníka, který fascinovaně sledoval televizi. "Už ses nám probrala?" Sakura sebou trhla, ale přikývla. Pak si uvědomila, že ju maník neviděl a řekla "JO!" Štvalo jí, že si jí dál nevšímal, stoupla si před televizi a zeptala se. "Co po mě chcete?" "Po tobě? Vlatně nic, ale po tvém kamarádovi jo…Ještě nám nevysvětlil pár věcí!"
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Satuka - chan Satuka - chan | 26. května 2008 v 21:00 | Reagovat

To je bezvadný.Rychle pokráčko.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama