láska nebo hra - kapitola6

28. května 2008 v 21:44 | Kioko |  povídky
Pakkun našel stopy a ty nemizely…Už po nich šli den. Všem je to podivné, ale mysleli si, že to byli jen nějací amatéři. "Kakashi-sensei není to třeba past? Možná tady to všechno nechali úmyslně." Napadne Sasukeho. Kakashi se zamyslí… "Možná… Radši buďte opatrní. Je tu nějak moc cizí chakry!" Naruto přikývne jako vždy, ale potom se zeptá Hinaty. "CO vlastně říkal?" Hin si povzdychla a zopakovala mu to. Netrvá to ani 5minut a narazili na nějaký dům. Kakashi, Naruto a i Sasuke jdou blíž. Zbytek je jistí zpovzdálí. Sasuke spatří Sakuru, její růžové vlasy nejdou přehlédnout a potom se tam objeví nějaký maník. Naruto ani Kakashi neví o koho jde, jen Sasukeho ho pozná. Všechno mu dojde, chce dojít za ním a zeptat se ho co má to divadýlko znamenat. Ale Shin začne líbat Sakuru, Sasuke nedokončí pohyb, Naruto vytřeští oči a Kakashi svůj znuděný pohled přemění na překvapený. Sasuke si stoupne za strom, dál už se na ně nemůže dívat a vyleze. "Shine! Okamžitě vyndej ten nechutný jazyk" Shin se nenávistně otočí po hlase. ("Jaktože ho zná?" diví se Naruto, Kakashi jen pokrčí rameny.) "Ty jsi vždycky musel přijít v nevhodnou chvíli." Jun vyleze ven, přilákán cizím hlasem. "Netrvalo ti to nějak dlouho?" "CO po mě chcete?" Sasukeho už to nebaví. "To co jsi nám slíbil!" odpoví Shin. Sakura nechápala, kde se v něm bralo tolik nenávisti. "A co myslíš? Toho bylo trochu víc a jeden blábol větší než druhý." Jun už ztratí trpělivost. "Řekni už nám konečně jak zabít toho Orochimara!" Sasukemu se oživila paměť, jízlivě se usmál. "To jsem si trochu vymyslel." Shin se taky zatváří jako by byl bezcitný. "Tak tvoje sranda bude stát Sakuru život!" Sasuke se nemusí přetvařovat. "No a co? Myslíš, že mi bude chybět?" Sakura něco podobného čekala, přesto se v ní probudila nenávist, jakou ještě k nikomu necítila. Shin ji bolestně zvedl a tak aby ho nikdo neslyšel ji něžným tónem zašeptal. "Neboj! Tobě neublížím." Sakura byla ráda, že se aspoň v někom nespletla. Narutovi se to přestalo líbit, vstal a klidným krokem k nim došel. Sasukeho, toho zrádce si ani nevšiml. "Proč má doplatit za jeho blbost Sakura?" zeptal se Juna. "Ona na to nedoplatí, zabiju někoho jiného!" uklidnil ho a udělal jutsu. Sasuke to nečekal, Jun ho sejmul a zrádce letí dokud nenarazí na strom. Shin ukáže Narutovi a Sakuře ať odejdou a s chutí si začne vychutbávat Uchihu. Kakashiho tým by klidně odešel, ale Gai a spol. ho tam nechce jen tak nechat. Sesypou se na Juna se Shinem. Kdyby neutekli, asi by byli mrtví. Sakura se o ně bála (hlavně o Shina), ale nezbylo ji nic jiného než se poslušně vrátit.
Za 3 dny byli zpátky v Konoze. Tsunade si Sakuru a Hinatu zavolala k sobě do kanceláře. "Jsem ráda, že jste zpátky. Potřebovala bych, aby jste mi veyvětlily co se stalo. Hinato proš jsi utekla? Sakuro kdo tě unesl? Co po tobě chtěli?" Hinata se pustí do vysvětlování první. "Přišel mi dopis, nevím kdo ho psal. Ale bylo v něm, že mají Naruta a jestli neodejdu z Konohy zabijou ho! Napřed jsem si myslela, že je to sranda, prohladala jsem celou Konohu, ale Naruta jsem nenašla. Zpanikařila jsem a utekla…" Tsunade na ni hledí dost vytřeštěně. Nevyptávala se, věděla že by to nepomohlo ani jedné. Kývla na Sakuru ať ji to vysvětlí i ona. "Chtěli mě jen protože si mysleli, že přilákají Sasukeho. Jak utekl od Orochimara, nešel hned do Konohy, ale zůstal u nich. Navymýšlel si, že ví, jak zabít toho slizského hada a oni mu to uvěřili…" Sakuře se zlomil hlas, když si vpomněla, jak byla Sasukemu úplně ukradená. "Víc mi toho asi stejně neřeknete. Radši běžte!" Sakura i Hinata byly rády, že mohly odejít. "Nezajdeme na ramen?" Sakura přikývla. Už seděly a Hinata začala povídat. "Víš Sakuro…Asi by jsi měla něco vědět…" Sakura se na ni zvědavě podívala, ale Hinata nepokračovala. "Co?" "Sai a Sasuke…uzavřeli spolu sázku! Sasuke se vsadil, že tě donutí něco udělat. Ale nevím co, to jsem neslyšela." Sakuře zaskočilo sousto a začala se dusit. "Ten hajzl!" vyhekla. Hinata s ní souhlasila. Sakura se zamyslí. "Co po mě může chtít?" Hinata na tým sice přemýšlela, ale nic ji nenapadlo. Nad safe se přemýšlí líp, vypily toho hodně, ale na nic nepřišly. Později se rozejdou a jdou domů. Sakura najde knihu, kde je pár zakázaných jutsu a zkusí experiment. Dostala chuť trochu si pohrát se Sasukem.
Sakura stojí před domem Uchihů. V Sasukeho pokoji už je tma. Sakura udělala jutsu a už byla v Sasukeho pokoji. Pozorovala jak spí, aspoň někdy vypadal dobře… Sama pro sebe se usmála, přistoupila k němu a lehce ho pohladila po tváři. Sasuke se jen zavrtěl, ale spal dál. Sakura ho políbila na tvář i rty. To už Sasukeho probudilo. "Sakuro?! Co tu děláš?" Místo odpovědi ho políbila.Bylo to pro ni hodně odporné, ale odlákala jeho pozornost a vytáhla kunai. Dala mu to ke krku. "Po tomhle toužím už hodně dlouho" a řízla.
Sasuke se probudil celý spocený, chvíli mu trvalo, než si uvědomil, že je to jen sen.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Satuka - chan Satuka - chan | 29. května 2008 v 15:41 | Reagovat

Bezvadný.Rychle pokráčko.To nebyl sen...muheheheheXDDDDPls rychle další díl.

2 Fanny L. Fanny L. | E-mail | Web | 29. května 2008 v 15:41 | Reagovat

D.A.L.Š.Í.

Rychlostí blessku

mooooc napíííínavé !!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama