láska nebo hra - kapitola1

23. května 2008 v 17:10 |  povídky
Sakura se proházela po Konoze. Bylo jaro, stačil ji jediný pohled na rozkvetlé květiny, stromy a hned měla dobrou náladu. "Sakuro!" uslyší za sebou rozrušený hlas Hinaty. "Co je?" směje se Sakura. "Slyšela jsi že…Sasuke se vrátil!" Hinatine překvapení se se Sakuřiným nemůže ani trovhu rovnat. "CO?? Doufám, že ho Tsunade přinejmenším zabije." Sakuřina dobrá nálada se rázem změnila na nenávist. "To pochybuju…přišel sám, může jí nakecat co chce" Sakura uzná, že Hinata má pravdu, vypění a jde k Tsunade do kanceláře, ale Hinata už s ní nejde. Někam zmizí. Sakura se ani nenamáhá se zaklepáním a vtrhne k Tsunade jak uragán. "CO tu chceš? O zrádce nemáme zájem!" štěkne Sakura nenávistně po Sasukem. "Vrátil jsem se…" Sasuke takovou reakci nečekal,je mimo, neví co říct. Tsunade si toho všimne a radši začne mluvit sama. "Vrátil se sám a dobrovolně, takže není zrádce ani potřeba ho nijak trestat! Ještě by nám mohl pomoct při hledání Orochimara. Prozatím bude s vámi v týmu." "To ani náhodou!" protestuje Sakura, ale je asi jediná. Narutoje zticha a přemýšlí jestli bude lepší zabít ho teď nebo až za chvíli. Kakashi má pobavený pohled, zřejmě si myslí, že to bude zábava. Tsunade už to nebaví a naštvaným tónem se zeptá. "Máš nějaký problém?" Sakura přejede Sasuke nenávistým pohledem, otočí se zpátky na Tsunade a přikývne. Hokage to nezaregistruje (bohužel nebo bohudík?) a vyhodí je. Tsunade ještě chvíli an tom samém místě a pro sebe dodá. "Ani se Sakuře nedivím, že ho nenávidí…"
"Sakuro! Počkej." Sasuke letí za Sakurou přes půl Konohy. "Už mě konečně nech!" To poslední na co má Sakura náladu je mluvit s ním. "Nenechám. Dokud ti neřeknu, že…." Sakura už je vážně naštvaná, prudce se na něj otočí a hledí mu do těch jeho bezcitnách očí. "Je mi jedno, co mi chceš říct. Nech mě! Nechci s tebou mít nic společného." Chce odejít, ale pak si to rozmyslí a ještě něco mu řekne. "Od té doby co jsme byli v týmu 7 se hodně věcí změnilo, už za tebou nebudu lítat jak pejsek! Nenávidím tě!" Otočí se jako by nic a pokračuje domů. Sasuke zůstal stát s otevřenou hubou uprostřed náměstí. Tam ho zaregistruje Ino a už k němu utíká. "Sasuke! Ty seš zpátky!" Sasuke se na ni jen znuděně podívá, připomíná mu dětství. Potom ho něco napadne, přemůže se a udělá něco, co se mělo podobat úsměvu. "Čau Ino! To jsem rád, že tě vidím. Moc lidí mi nechyělo, ale ty jo!" Ino mu na to skočí a je štěstím bez sebe. "Ani Sakura? Jsi s ní přece v týmu ne?" Sasuke přikývne. "Bohužel. Promiň ale už musdím jít. Jsem unavený." Ino zklamaně přikývne. "Nechceš s něčím pomoct?" Sasuke se na ni ani nepodívá, jen zakývá hlavou a pokračuje dál.
Další den mají Sakura, Sasuke a Kakashi trénink. Naruta a Sakura už čekají jen na Kakashiho, ale místo něj přijde Sasuke. "Zdar." Oba dva o ignorují a baví se dál jako by tam nebyl. "Ahoj Kakashi!" Sakura se zářivě usměje na přicházejícího sensee. Kakashi odpoví a už říká dnešní plán. "Dneska di dáme souboje. Sakura versus Sasuke a já budu bojovat s Narutem." "Je dovoleno zabíjet?" zeptá se nevinně Sakura. Kakashi pobaveně zakroutí hlavou a Sakura už útočí na Sasukeho. "Sakuro proč mě tak nenávidíš?" snaží se Sasuke. Sakura mu nehodlá odpovídat, soustředí se jen na boj. Za chvíli ho porazila a ani ji to nedalo moc práce. "Slavného Uchiha porazila holka…" vysměje se mu do očí. Kakashi skončil s Narutem nerozhodně. Kakashi nad všema třema uznale přikývne a zmizí se slovy. "Ppro dnešek by to stačilo, já musí k Tsunade." "TO to bylo dneska nějaký krátký!" diví se Naruto a jde se domů najíst. "TO mě tady nechá napospas tomu debilovi?" pomyslí si Sakura a taky zmizí. Sasuke se nechápavě rozhlíží a jde domů.
Ještě má všude samý prach a nedýchatelno. Vypadá to tu stejně jako když to tu opouštěl… Všimne si položené fotky, kde je s Kakashim, Narutem a Sakurou Sám pro sebe se usměje a utře z jejich obličejů prstvu prachu. Zadíval se na Sakuru, změnila se…dřív by pro něj udělala všechno a teď ho nenávidí. Aspoň že Ino se nezměnila. Kdyby chtěl má ji omotanou kolem krku, ale on chce Sakuru! Když zazvoní zvonek, pořádně sebou škubne, ale nenamáhá se jít otevřít, stejně to nebude nic důležitého. Už se mu nechtělo nic dělat, šel se osprchovat a potom spát.
Sakura leží v posteli a přemýšli nad Sasukem. Nenávidí ho za to že se na ně vykašlal a šel radši k Orochimarovi. Ty jeho kecy bolely ještě teď…Ale zároveň, i když si to nechtěla přiznat, byla ráda, že se vrátil. Usla by, kdyby ji neprobral zvonek. Nechtělo se jí jít otevřít, stejně jen někdo otravuje.
Za chvíli se pod oknem ozval hlas Naruta. "Sááákuro!" Sakura naštvaně vstane a prudce otevře okno. "CO chceš?" Musíme rychle k Tsunade, máme misi. Naruto je v tom probuzení nevinně. Jen měl smůlu, že s Kakashim prohrál a za trest šel vzbudit Sakuru. Kakashim na tom nebyl o moc líp - měl vzbudit Sasukeho.
ZA chvíli se celý tým sešl před budovou Hokage. Kakashi a Naruto jsou čilí, ale Sakura se Sasukem zívají jako pes u boudy. "Co to je za misi?" zajímá se Sasuke. "Musíme najít jednu dívku, která z neznámého důvodu utekla." Kakashi papouškuje co mu před chvílí řekla Tsunade. "Asi měla důvod proč utekla ne?" "TO nevím, Tsuande se mi nesvěřuje. Ale vím, že s ní potřebuje mluvit." Naruto poslouchal jen jedním uchem, něco ho napadlo. "A kdo je ta holka?" Kakashi se mu podívá do jeho modrých očí, svoje zavře a šeptne. "Hinata." Naruto i Sakura vytřeští oči. "ale vždyť ještě předevčírem jsem s ní mluvila…" Naruto se nezdržuje kecma a rovnou chce vyrazit, ale Kakashi ho zabrzdí. "Počkej, ještě nejsme všichni." Sotva Kakashi domluví přijde Ino. "Ty jdeš taky?" Ino s Kakashim přikývnou, každý s jiným množství nadšení. Sakura obrátí oči v sloup a radši se zdrží komentáře. Sasukemu se na tváři objeví úsměv. Narutovi je jedno kdo jde a kdo nejde. Jen aby už vyrazili. Za chvíli se obrátí na Naruta. "Kakashi-sensei nechcete zavolat Pakkuna? Třeba nám pomůže…" Kakashi Naruta poslechne a pejska zavolá. Hinata naštěstí není tak dobrá v maskování stop netrvá dlouho a Pakkun něco najde.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Fanny L. Fanny L. | E-mail | Web | 24. května 2008 v 10:08 | Reagovat

WaW moc hezká povídka!

Krááása

2 Petuss Petuss | 1. července 2008 v 18:02 | Reagovat

To vyzera dobree...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama