tlukot srdce 1

17. května 2008 v 21:06 |  povídky
"Opravdu jste se zlepšili." Uzná Kakashi, když ho Naruto po dlouhém boji porazil. Sakura viděla, jak ho to sebralo a chtěla ho utěšit. "Nejste tak hrozný…Vyhrál jen tak tak" Kakashi se pousmál, ale ten úsměv mu z tváře zmizel, když Sakura dodala. "Ale už jsme lepší!" Naruto vybuchl smíchy, Sakura se zatvářila nevinně a Sasuke to sledoval svým arogantním a znuděným pohledem. Až se Naruto uklidnil, napadne ho "Kakashi-sensei nechcete zajít na ramen?" Kakashi chtěl přikývnout, ale pak ho napadlo, že svou oblíbenou knížku četl pouze třikrát. Vykroutil se z Narutova pozvání a šel domů. Cestou potká Tsunade. "Ahoj Kakashi!" usměje se na něj. "Čau" Kakashi ji oplatí úsměv (i když nejde vidět…). "Kam chvátáš?" začal se s ní bavit. "Do kanceláře…Musím dodělat nějaké to papírování…" povzdychne si. "Tak s tím ti nepomůžu." Tsunade nad tým jen mávne rukou, ale odejít se jí nechce. "Jaktože netrénuješ?" "Teď jsme dotrénovali…A ti 3 šli na ramen." "Ty jsi nešel s nima?" "Ne spěchal jsem." Tsunade se usměje. "Tak to nebudu zdržovat" "Ty nezdržuješ." Tsunade se začne smát a Kakashi se přidá. Kakashi si musí dát velký pozor, aby se jí nedíval na určitá místa v jejím výstřihu. kdyby ho viděla přinejmenším by ho zabila. Tsunade si ke Kakashiho smůle uvědomila, že spěchá a zmizela. Kakashimu se najednou nechtělo domů, ani číst jeho knížku… Jenže neměl ka jinam jít, všichni jeho známí měli mise nebo neměli čas…
Sotva přišel domů a otevřel knížku, zazvonil mu někdo na dveře. Když je naštvaně otevřel, díval se do obličeje nějakého mladého, vyděšeného maníka. "Ho-Hokahe vám vzkazuje, že máte přijít." Vykoktal a zmizel. Kakashi nad ním zakroutil hlavou a za 2 minuty už klepal na dveře Tsunadiny kanceláře. "Kakashi? Stalo se něco?" divila se Tsunade hned jak Kakashiho zahlédla. "Ne…ale měl jsem přjít." "Nejsi tu nějak brzo?" Tsunade byla šoking, ale vykašlala se na to a vysvětlila, proč ho zavolala. "Zavolala jsem tě , protože mám pro tebe misi." Kakashi ji nenechal domluvit. "Ale Naruto se teď učí novou techniku…" "Já jsem říkala misi pro tebe, ne tvůj tým!" Kakashi se podiví. "O co de?" "Musím se vzdálit od Konohy, ale nemůžu jít sama…To je riskantní. Ty půjdeš se mnou." "Proč si nevezmeš nějakého ANBU? Vždyť od Orochimara i Akatsuki je z nějakého důvodu pokoj…" "Ty jsi přece taky ANBU." Tsunade se nehodlá vzdát svého plánu. Podívá se jí tázavě do očí. "Nikoho lepšího neznám…" Kakashi se k ní nebezpečně přiblíží a Tsunade na něj hledí vyzívavě. Nedívají se na sebe dlouho. Tsunade ho začne líbat a Kakashi jí polibky oplácí. "Tsunade co blbneš? Vždyť je o tolik let mladší!" honily se jí i Kakashimu v hlavě podobné myšlenky. Ani jeden neposlechl rozum, chtěli se jenom líbat, oboum se to líbilo… Kdoví jak dlouho by to trvalo kdyby neotevřel Naruto, Sakura a Sasuke dveře. Kakashi ani Tsunade si jich nevšimli. Zaregistrovali je až když uslyšeli Narutovo. "Ty vole!" Odlepili se od sebe a házeli po sobě pobavené pohledy. "Co tu děláte?" zařve Tsunade. Neodpoví ji ani jeden. To Tsunade naštve ještě víc a vyhodí je. Kakashi se na ní zamilovaně podívá a chce taky odejít. "Kakashi? Odcházíme zítra v 6 ráno…Buď u brány přesně." Kakashi už neprotestuje, pouze přikývne.
Bývalý tým 7 se odplazí pryč. Všichni jsou šokovaní. "A já si myslel, že Kakashi nemá city…" prohodí po dlouhé době ticha rušené pouze smíchem Sasuke. "Všichni mají city, jenom někteří je neskrývají" odpoví Sakura a Sasuke nevěděl o kom mluvila. "To mi ještě musí Kakashi vysvětlit. Co má s tou starou babou." Vyhrožuje Naruto a netuší, že už nemusí mít příležitost.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Satuka - chan Satuka - chan | 18. května 2008 v 9:26 | Reagovat

To bylo super.XDRyhle další díl.XDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama