tlukot srdce 2

18. května 2008 v 19:39 | kioko |  povídky
Tsunade přišla k lesní bráně přesně, ale nespěchala. Věděla, že Kakashi bude mít zpoždění. Nespletla se, Kakashi přišel až po 20 minutách se slovy "Promiň Tsunade…já jsem zaspal…" Hokage na něj byla naštvaná, ale když viděla jeho oči, zapomněla na vztek a usmála se. "Zas tak pozdě tu nejsi. Zpoždění máš jen 20 minut…" "Kam jdeme?" snaží se to zamluvit Kakashi. "Do Písečné. Musím se tam s někým setkat." Řekne Tsunade a chce vyrazit, ale Kakashi se chce ještě něco dozvědět. "S kým…Proč?" "To ti nemůžu říct" Chtěla by, ale nemůže, ohrozila by jeho život… Ani se na něj nepodívala, otočila se a šla. Kakashi nepochopil co se stalo a doběhl jí. "Stalo se něco?" Tsunade zakroutila hlavou a pokračovala tiše v cestě.
Naruto přišel na cvičiště, kde už byla sakura se Sasukem. Čekali už hodinu a Kakashi pořád nikde. "Že by se bál přijít?" "Zase takový srab není." Odpoví jim přicházející Yamato. "Yamato! Co vy tady?" diví se Sakura. "Kakashi mě požádal, abych s váma trénoval." Vysvětlí. "A kde je?" nechápe pořád Sakura. "Vy nic nevíte?" diví se pro změnu Yamato. Všichni tři svorně zakývou hlavou, že ne. Yamato se teda pustí do vysvětlování. "Kakashi má misi. Má doprovodit Tsunade do Písečné. A jelikož se to zřejmě pár dnů protáhne a vy máte trénovat, tak jsem tady!" "S Tsunade?" Naruto už si představuje kdoví co. "Zapomeňte na chvíli na Kakashiho a pojdte trénovat!" rozhodne Yamato a bývalý tým 7 ho poslechne.
"Ahoj hrdličky!"objeví se před Tsunade a Kakashim Danzo s dašími asi 15 ninji. "Co chceš?" řekne Tsunade znechuceně. "Chci bát Hokage a ty mi v tom pomůžeš!" řekne rozhodne Danzo. "Ani mě nehne!" Tsunade ho odstrčí a chce pokračovat v cestě. Danzo ji však chytne za vlasy a stáhne zpátky. "Nesahej na ni!" zasáhne Kakashi a udělá pár technik. Danzo si to nenechá líbit a začíná bojovat. Jeho ostatní poskoci se k němu ochotně přidají. Tsunade s Kakashim bojujou co jim síly stačí, ale toje málo…
Za chvíli už byly všude samé mrtvoly. Už bojuje jen Danzo proti Kakashimu a Tsunade. Dvojka z Listové už nemá moc sil, ale přesto se nechtějí vzdát. "Tsunade původně jsem tě chtěl zabít, ale asi trošku pozměním své plány!" nahodí ksicht, který asi měl být ůsměv. Ještě než zmizí udělá poslední jutsu určené Kakashimu. "A je po slavném kopírovacím ninjovi!"směje se. "Kakashi!" stihne říct a potom už ji Danzo jen odtáhne.
Kakashi se začíná pomalu probouzet. Stěžka otevře oči a vzpomene si co se stalo. Danzo ho nezabil, jenom zranil. Skoro nemůže vstát, každý pohyb ho pořádně zabolí. Naštěstí nedošli od Konohy daleko, do tmy je tam, přesto se mu to zdá jako by šel celou věčnoct. Plazí se směrem cvičiště a doufá, že tam ještě někdo bude. Měl stěstí, byli tam všichni i s Yamatou. "Kakashi-sensei! Co se vám stalo?" všimne si ho Naruto. Kakashi si musel sednou, jinak by se skácel, teprve po tom vysvětlí co se stalo. "Danzo…bojovali jsme s ním, ale…Tsunade…unesl ji." Je hodně vyčerpaný. "Kakashi-sensei musíte jít do nemocnice!" varuje ho Sakura. "Ne! Ošetři mě ty! Stejně jsi lepší…" Sakura se po všech tázavě podívá, ale nikdo ji neodpověděl. Věděla, že Kakashiho dobrovolně do nemocnice nedostane a začala s léčením. Trvalo ji to asi hodinu a museli ho donést do pokoje. Musel si odpočinout. Naruto, Sakura, Sasuke i Yamato se dohodli, že bez Kakashiho nezačnou hledat a šli spát. Jen Yamato ještě zašel za velitelem ANBu a řekl mu co se stalo.
Kakashi se Sakurou se moc nevyspali. Sensei bláznil celou noc - měl samé noční můry a Sakura mu obětavě měnila obvazy. Nakonec se přecejenom dočkali rána. Kakashi načerpal trochu síly, byl schopný pomoct jim s hledáním. Všichni se vydali z Konohy k místu kde se bojovalo a snažili se něco najít. Danzo věděl co dělá, nenechal po sobě žádné stopy. Když se Kakashi vzdával naděje, zavolal Pakkuna a doufal, že aspoň on něco najde… Pakkun skutečně něco našel, problém byl, že stopy vedly na 3 různé strany. "Rozdělit se nemůžeme! To by jsme byli úplně bez šance." Prohodí Sasuke jen tak. Pořád dělá jako by se ho nic netýkalo. Tektokrát mu ale dá Kakashi za pravdu. "Musíme si jednu z nich vybrat…"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Temari Temari | E-mail | Web | 18. května 2008 v 20:46 | Reagovat

já si myslim že tvoje povídky budou stejně tak dobrý jako reiko

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama