tlukot srdce 3

19. května 2008 v 22:06 | kioko |  povídky
"Já bych šel rovně…" navrhne Kakashi. Nikdo nemá lepší nápad, tak se vydali rovně. Jenže Pakkun za půl hodiny stratil stopu. "To se jako máme vrátit a jít jinou cestou?" Yamato na Sakuřin dotaz přokývl. Když se vrátili kousek zpět, Naruto se začal se Sasukem hádat na jakou stranu se půjde. "Doleva těžko. Tam by se neměli kam schovat…." Kakashimu to ještě pořád myslí. "Tak jdeme doprava!" rozhodne Yamato a vykročil. Kakashi ho chtěl následovat, ale podlomily se mu nohy a zatočila hlava. Naruto o podepřel a pokračovali za Pakkunem. Až došli za Pakkunem… "TO se schovávaji tady?" diví se Sakura. "Asi si nic originálnějšího nevymyslí…" napadne Naruta. "Jak se tam dostaneme?" zajímá se Sasuke. "Nevypadá to jako past…" Yamato přemýšlí nahlas. "Sakuro rozbij ten kámen."Salura ho poslechne, připraví se a… ozve se velká rána. Velký šutr popraskal a umožnil jim vchod. Nic neviděli, všude byla jen samá tma. Najednou se někde ozval výkřik, Kakashi bezpečně poznal Tsunade a vydal se tým směrem, všichni ho následovali. Po chvíli bloudění našli Tsunade i s Danozo a pár dalšími ninji. "Tak řekneš mi to?!" zařval na ni Danzo. "O co de?" Naruto si myslel, že to zašeptal, ale opak byl pravdou. Slyšeli ho všichni, i ti, kteří neměli. Nezbylo jim nic jiného než vyjít a radši se stavět do bojovné pozice. "CO tu chcete?" Danzo nechápal, jakto že ho našli. "Tebe by našel každy!" odpověděl mu Naruto, jako by mu četl myšlenky a udělal pár stínových klonů. Začal útočit, všichni se k němu přidali. Všichni kromě Kakashiho. Ten šel za Tsunade ji rozvávat. "Tsunade jsi pořádku?" "Jo..Nic mi není." Řekne Tsunade, ale oba věděli, že to není pravda. "CO ti udělal?" bál se Kakashi. "Nevím…" Tsunade začala pomalu zavírat oči. "Sakuro!" zavolal svou žačku, když u ž Tsunade ztrácela vědomí. "Tsunade!" Sakura ji ošetřuje. Vzápětí se znepokojivě podívala na Kakashiho. "Má v sobě jed. Musí okamžitě do nemocnice jinak…" nedokončí větu. Kakashi se podívá na probíhající boj. Naruto zranil Danza, chtěl ho dorazit, ale Kakashi ho zastavil. "Počkej Naruto!" vstal a došel k Danzuovi. Usmál se na a s chutí mu plivl do tváře, vytáhl kuani a zabil ho. Ostatní žijící ninjové se zalekli a zmizeli. "Ka-Kakashi-sensei." Sakura je zoufalá. Nemůže jí pomoct, přesto by chtěla. "Musíme si pohnout." Kakashi přikývne a všichni mizí do Konohy do nemocnice…
Sakuře se asi po dvou hodinách, kdy kakashi nervozné přešlapuje po chodbě sem a tam povedlo vytáhnout z Hokage veškerý jed, ale pořád se neprobouzela…Kakashi si k ní sedl a chytil ji za ruku. Když ji viděl ležet a její nevinný pohled došlo mu, že ji miluje, že to není jen pobloznění. Vůbec mu nevadilo, že je o pár let starší… "Kakashi…nechte ji na chvíli samotnou. Musí si odpočinout." Přijde ho poprosit sestřika. Kakashi smutně přikývne a odejde.
Za týden
Kakashiho, Gaie a další senseje si zavolal zástupce Hokage. "Máme problém! Akatsuki, Orochimarova skupina i ostatní vesnice se dozvěděli, že máme zraněného Hokageho. Myslí si, ýe jsme teď oslabeni a všichni budou útočit." "Jsme oslabeni, ale to neznamená, že se vzdáme!" Kakashi dá Gaiovi v duchu za pravdu.
Kakashi se chtěl s Gaiem domluvit co se bude dít dál, ale už to nestihl. Ve vesnici se objevilo pár lidí ukrytých v pláštích. Kakashi na chvíli zahlédl obličej jendoho z nich. "Gai… To jsou Akatsuki…tam"ukáže nenápadně na skupinku lisí. Gai už tak nenápadný není a zařve na celé kolo. "Akatsuki? Kde?" "Ty seš idiot!" povzdychne si Kakashi, když se začnou Akatsuki s Peinem v čele otáčet. "A co teď?" Gai má občas blbé dotazy. "Co myslíš?" odpoví mu Kakashi, ale na jeho odpověď už nečeká a jde za Akatsuki-směr nemocnice.
"Prosím vás! Kde leží Hokage?" Zeptá se Itachi jako slušně vychovaný občan. "Tam nemůžete." Odpoví mu nezúčastněně jedna ze sestrřiček. "Prosím! Musím ji vidět." Na druhou sestřičku jeho šarm zapůsobil a přikývla. Členové Akatsuki se škodolibě usmáli a šli do Tsunadineho pokoje. Hokage se zrovna probírala z komatu. "Jaká je pro mě čest, že tě můžu zabít." Řekne Pein a hodlá udělat smrtící jutsu. V tu chvíli vpadne do pokoje Kakashi. "Nech ji!" Pein se ani nenamáhá otočit. Dívá se pořád na Hokage vraždícíma očima…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama