tlukot srdce 5

21. května 2008 v 19:34 |  povídky
"Kakashi ty by ses mohl hodit. No..Ne ty, ale tvůj sharingan jo." Řekne Pein. "TO by ses ho napřed musel naučit ovládat!" odsekne Kakashi. "Tak to zkusíme…Třeba budu talentovanej." Směje se Pein a už se chystá, že mu ho vezme. To už Sakura bouchne do země, až akatsuki zažijou menší šok spojený se zemětřesením. Naruto a Sasuke toho využijí a udělají pár jutsu. "Jinchuriki? A dokonce je tady dobrovolně? Dneska máme vážne dobrej den!" Deidara se už vznáší na svém ptáku. Naruto, Sakura už bojují. Sasuke zbaví Kakashiho pout a už bojují i ti dva. Akatsuki jsou sice v přesile, ale i jsou jejich síly a síly týmu 7 vyrovnané. Zničeho nic se tam objeví i Jiraiya s Tsunade. Nevypadají zaskočeně, hned se staví na stranu Listové a začínají bojovat. Itachi chytil Sakuru do iluze. To mu stačí, dál ji ignoruje a de na svého bratříčka. Kakashi dobře kopíruje každý Peinův pohyb. Za chvíli už je polovina Akatsuki mrtvá. Přežil jen Pein, Itachi a Konan. Listová má taky nějaké menší problémy. Sakura je chycená v iluzi, sAsuke leží polomrtvý na zemi a Naruto se mění v Kyubiho, už má 4 ocasy a přestává se ovládat. "Musíme je probrat…všechny." Rozhodne Kakashi. A sám jde probrat Sakuru. Dá mu to sice práci a spotřebuju skoro všechnu svoji chakru,a le podaří se mu to. Sakura má naopak chakry dost a hned jde na Itachiho. Tsunade nechá zvrhlého poustevníka na pospas Peina a jde pomoct Narutovi. Po pár nekonečně dlouhých minutých se jí podaří dát Naruta zase do normálu, sice si nic nepamatuje, ale hlavně že je v pořádku. Ještě pár ošetření a už jde vesele zabíjet Konan. Sasukemu už nepomůže nikdo, leda za cenu vlastního života, ale pro něj se nikdo neobětuje. "Kakashi!" Tsunade se vyděsí, ale naštěstí zbytečně. "Nic mi není…" zvedá se a jde na pomoc Sakuře, Tsunade se vrátí k Peinovi, Naruto Konan zvládne sám a za chvíli ji i zabije. KaKashi si dá souboj Sharinganů s Itachim. Ne nadarmos e mu říká kopírovací ninja, Itachi na něj nemá. Kakashi ho těžce zraní a Sakura s chutí dorazí.
Poslední bojující trojici už taky dochází síly. Jiraiya s Tsunade zavolají své zvířátka a Peina zabijí. "Konečně!" Všichni jsou vyčerpaní, boj s Akatsuki byl náročný. Sakura se přesunula k Sasukemu…Když pomyslí jak ho obdivovala, nechápe jakto že nic necítí. Sasuek se jí zhnusil! Toho arogantního, bezcitného frajírka vlastně nesnášela vždycky. Měla ráda toho starého Sasukeho. Už nemá ani nepatrnou naději, že by se změnil. Zvedne se, aniž yb jí ukápla jediná slza a chtěla odejít, ale musela počkat až se všichni vykecají. "Jak jste se sem dostali?" nechápe Kakashi. "Pod jakýmsi šutrem byla díra a my jsme si ji všimli. Přišlo nám to divné, tak jsem tam skočil a po pár krocích narazili na vás." Chlubí se Naruto. "A my jsme tě našli taky náhodou! Našli jsme pečeť za stromem, o který jsem se málem zabila a… už nebylo nic zajímavého." Na Tsunade bylo vidět, že je ráda, že je to za ní. "Bála jsem s eo tebe." Zašeptá Kakashimu do ucha. Ten se usměje a přede všemi ji políbí. Samozřejmě si musel sundat masku a všichni zůstali čumět! "Kakashi-sensei! Proč nosíte masku? Vždyť nevypadáte tak špatně…" Diví se Sakura a Jiraiya chytne výtlem. "Vlastně vypadáte hodně dobře…" tuto myšlenku už Sakura radši nahlas neřekla.
Jsou už skoro za rohem místnosti, když si Kakashi vzpomene, že má svou oblíbenou katanu zapíchlou do Sasoriho. Vrátí se pro ní a všichni ostatní čekají pár metrů od něj. Cestou zakopne o Peina a ten se otočí. Nikdo si nevšimne, že otevřel oči a nenápadně kolem sebe hledá něco, čím by mohl aspoň jednoho ze nich zabít. Pein konečně ucítí v dlani to co chtěl! Začne se rozhlížet po kom by to mohl hodit. Najde ten správný živý terč a hodí. Trefí se a jeden z obyvatelů Konohy padá k zemi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama