tlukot srdce 6

22. května 2008 v 17:22 |  povídky
Tsunade a ostatní se sesypou kolem Kakashiho. Pein měl dobrou trefu, Kakashiho trefil přémo do břicha. "Kakashi! Musíš okamžitě do nemocnice!" Tsunade se musí hodně ovládat, aby nezačala řvát jako malá. "Ne! Tsun … to nemá cenu." Šeptne Kakashi. "TO neříkej!" napomene ho Hokage. Kakashi pochopí, že ji to nevymluví, přemůže bolest a zvedne se do takové výšky, aby dosáhl na Tsunadiny rty. Začne ji vášnivě líbat a Tsunade mu je stejně vášnivě oplácí i s horkými slzemi, které stékají z její tváře na jeho… "Miluju tě!" mumlá mezi polibky a Tsunade se od něj odtrhne jen proto aby se mu podívala do očí a řekla. "Já tebe víc!" Sakura se na ně už nemůže divat. "Musíme si pohnout!" Tsunade příkývne, jen Kakashi chce zaprotestovat, ale hlava mu pomalu spadne na rameno. Sakura mu pohotově hledá tep, našla ho, ale slabý…
Za chvíli jsou v nemocnici a Sakura hned míří na sál. Tsunade chce jít s ní, ale Sakura jí to rozmluví. I Sakuře dělá problémy udržet si ruce, aby se neklepaly.Tsuanade, Naruto i Jyraiya netrpělivě posedávají na chodbě. Tsuandes se střídá s Narutem v chození po chodbě sem a tam. Jen Jyraiya pořád sedí. "Bude v pořádku, žejo?" ujištuje se poříd dokola Naruto. Nikdo mu na to nedokáže odpovědět. "Co se stalo" strachuje se Hinata hned jak přijde. "Kakashiho zranil Pein, Sakura ho teď operuje. Určitě to přežije." Poslední větu si Naruto řekne spíš pro sebe. Za nekonečně dlouho přijde Sakura se svěšenou hlavou. "Hokage-sama. Dělali jsme co jsme mohli. Kakashi přežil, ale je v komatu a není jisté jestli se vůbec probere." Sakuřine slzy de otírají do trička od Rockleeho, o kterého se opírá. Tsunade pomalu vstala, otřela si slzy do rukávu a zašeptala. "Musím ho vidět…" Nečeká až ji někdo odpoví. Vešla do Kakashiho pokoje. Přejde k němu pomalu, jako myška, jako by se bála, že ho probudí. Sedne si k němu, chytne ho za ruku a pohrávási s jeho prsty. Díváme se mu do tváře a vzpomíná… Na jejich počátky, kdy se z jejich sympatií pomalu stalo přátelství a z toho po pár letech velká, oboustraná láska. NA jejich první polibek, při kterém je viděl celý tým 7. Jeho úsměvy ji vždycky zvedly náladu, vždy ji pomohl, i když si musela počkat, až přijde. Kdyby neobětovat svůj život místo jejího neseděla by teď tady… I když spolu nebyli dlouho, chvíle s ním bylo to nejhezčí co ji v životě potkalo. Vzdala by se všeho, jen aby se uzdravil…V téhle pozici setrvá tak hodinu, dokud ji ze vzpomínek nevytrhne Naruto. "Hokage-sama…" "Hokage…co mi ten titul přinesl? Jen ztrátu osoby, která mi byla na celém světě nejdražší!" Otupěle se dívá na kakashiho. "Přece je šance, že bude žít." Naruto doufá….zbytečně. "Malá…" Tsunade si tak přála, aby mohla říct opak, ale plané naděje by nikomu nepomohly…Naruto si stoupne vedle Kakashiho. Vzpomíná stejně jako před chvíli Tsuande. NA jejich první zkoušky, první mise… měl ho rád jako svého otce, kterého nikdy neměl. "Hokage-sama, Naruto mohu vás poprosit jestli byjste už mohli odejít? Kakashi potřebuje klid." Sestřička jen otevřela rozpačitě dveře a hned zase zmizela. Tsunade a Narutovi nezbude nic jiného.
Tsunade chodí za Kakashim každý den už 3měsíce. Za tu dobu se nic nezměnilo, jen Hokage je zoufalejší a zoufalejší (pokud tu ještě jde..). Zase tam vedle něj seděla, držela za ruku a pozorovala jeho obličej. Najednou se jí zdálo, že pocítila stist ruky. Lekla se, podívala na Kakashiho a hned kontrolovala, jestli se něco změnilo. Nic! Tsuande zklůamaně zakroutila hlavou a chtěla odejít. U dveří se jí zdálo, že slyší šepot. Otočila se a uviděla jak Kakashi pootevírá oči. "Kakashi!" zařve a hned se k němu vrhne. Obejme ho, je štěstím bez sebe. "Tsuande…Já nemůžu dýchat." "Jasně…promiň." Na Tsunadiné tváři byl po dlouhé době vidět úsměv. "Co se mi stalo?" Kakashi si toho moc nepamatuje. "Jak sis šel pro tu katanu, Pein se probral a hodil kunai. Ten se ti zapíchl do břicha. Sakura tě potom operovala….byl jsi mimo 3měsíce…" "aha…" Kakashimu se už klíží oči, je unavený. "Nechám tžě odpočívat…" celá šťastná jde domů, aby se pořádně užila teplé sprchy a šla taky spát. Po dlouhé době usla bez problému a neměla žádne noční můry.
Druhý den jde za Kakashim hned jak se upraví. Jenže Kakashi není ve svém pokoji. Tsunade jde hned najít sestřičku. "Kde je Kakashi?" Sestřička má taky slzy v očích. "Včera..chvíli potom co jste odešla…zemřel!" Tsunade se zatočil celý svět, všude bylo černo, musela se opřít o zeď… "To není možnné. Včera byl ještě v pořádku." Šeptá pořád dokola. Jeden medic-ninja ji poslal domů, prej ať si odpočine...Tsunade ho poslechla, šla domů a vyšla až po pár dnech, v ten den, kdy má Kakashi pohřeb. Nejhorší an tom bylo, že jako Hokage měla mít proslov. Nečetla to, co jí někdo napsal na papír, stejně by to přes slzy nepřečetla. Mluvila od srdce. "Téměř celá vesnice se tu sešla rozloučit. Jak všichni dobře víme, Kakashi nebyl oblíbený jen jako ninja, člen ANBU a sensei, ale i jako kamarád, přítel, jako člověk, který všdy pomůže. Poslední 3 měsíce byly hrozné především pro lidi, kteří ho mají rádi. Před pár dny se staloto, v co všichni doufali - Kakashi se konečně probral. Radost však netrvala dlouho. Pár hodina na to zemřel. Je to pro nás všechny velká rána, vím že takový člověk se nikdy nemůže nahradit. Kakashi všem nám budeš chybět!" Tsunade trval proslov dlouho. Za každým druhým slovem se musela vysmrkat. K otevřené rakvi s jeho tělem šla jako první. Loučila se s ním už v nemocnici, teď už neměla sílu... řekla jen slova, která mluvila za vše. "Kakashi miluju tě a vždycky budu. Tebe mi nikdy nikdo nevynahradí." A odejde. Hned za ní jde Naruto, Sakura, Gai, Jyraiya…Všem bude chybět…
Byl jen měsíc od Kakashiho pohřbu a událo se pár zásadních událostí. Hokage se vzdala svého titulu se slovy "Nemůžu tu už zůstat. Vše mi bude Kakashiho připomínat…" a odešla i z Konohy. Nikdo už ji neviděl a říká se, že pár dnů na to zemřela i ona - stezkem po Kakashim. Narutovi se splnil jeho velký sen. Stal se 6. Hokage. Měl radost, ale ne úplnou. V srdci pořád ještě cítil velkou bolest způsobenou ztrátou svého sensee. Všichni mu ten titul přáli a Naruto spnil jejich očekávání byl dobrá Hokage. A byl pyšný na sebe, že je jeho podoba vytesaná na skále hned vedle Tsunade.
Další smutný konec...Ale v realitě to taky většinou nevyjde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Satuka - chan Satuka - chan | 22. května 2008 v 18:59 | Reagovat

Kawaii.To bylo tak smutný.*fňuk*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama