Co všechno musíš obětovat ke štěstí - Kapitola 1

23. června 2008 v 21:12 | Kioko |  povídky
Tak jsem konečně dopsala první kapitolu o Narutovi a Hinatě
Naruto se zase cpal ramenem, když za ním přišla Sakura, Ať už jde trénovat. Cvičiliuž celé dny, pořád se připravovali na Orochomara, podle zvědů, by měl co nedřív zaútočit! Rozhodl se, že svou vesnici bude bránít, co to jen půjde. Na cvičišti už čekal Kakashi,,, teprve při pohledu na něj, si blonďák uvědomil, že to jsou už 3roky, kdy Sasuke odešel k tomu hadovi… V týmu ho ještě nedokázal nikdo nahradit, aspoň pro Sakuru určitě ne. Naruto se už s jeho odchodem vyrovnal… Uchiha mu byl ukradený. Naruto se na Kakashiho usmál a už cvičil. Skoro musel obíhat 50x Konohy za drzé poznámky, ale naštěstí k tomu nedošlo. Necvičili dlouho. Všichni měli dobrou náladu, tak kecali.
Po jednom z mnoha výbuchů smíchu uslyšeli z vesnice nějaký hluk, Naruto se vyděšeně podíval ze Sakury na Kakashiho, ten jen nepatrně přikývl. Uzumaki to pochopil, vyrazili do místa, odkud se ty zvuky přicházely. Naskytl se jim zajímavý pohled. Orochimarův had bojoval proti Jiraiyově žábě a Tsunadiném slimáku. Ostatní jeho poskoci bojovali s nějakým, Narutovi známým ninjou, který byl ochoten položit za svou vesnici život. Mezi Orochimarovy ochotné poddané patřil i Sasuke, který právě bez problému zranil Ino a dál se rozhlížel po další oběti. Jeho oči se střetly s Narutovými, který na nho užasle čuměl, stejně jako Sakura (Kakashi neztrácel čas a už bojoval vedle svého věčného rivala Gae.) Oba se dočkali jen pobaveného, namyšleného, vraždícího pohledu. Uchiha vypadal jakoby váhal, nakonec se ale rozhodl a šel pomalým krokem jejich směrem. Zastavil se jen pár desítek metrů od nich. Narutovi stačilo jen podívat se na něj a zapomněl na všechno. NA to, že byl kdysi jeho přítel, na spoustu společnách úspěšných misí v bývalém týmu 7, nevnímal ani Sakuřin vystrašený pohled. Ona se nehodlala do jejich boje zapojovat, jen by byla ráda kdyby ani oni spolu nebojovali. Ani nevěděla, u kterého by byla radši kdyby vyhrál! Nechala to na nich!
Naruto nevěděl kam až chce Sasuke zajít, udělal jen pár klonů a neškodnou techniku. Sasuke se jen pousmál. "Naruto…Ty ses za tu dobu ještě ani trochu nezlepšil…" On nehodlal nikoho šetřit a už vůbec ne ho! Proč by to taky dělal? Musí být bezcitný, nic jiného ani neumí, aby si spnil jeho sen. Když bude pořád fňukat, Itachiho nezabije! Udělal jutsu, které by Naruta v klidu zabilo, kdyby nestihl včas uhnout! Už i tomu důvěřivému blonďákovi došlo, že to není hra… a jestli tak jen o život. Stvořil jeden klon, pomocí kterého udělali RASENGAN! Sasuke něco takového nečekal ani ve snu, zasáhlo ho to přímo! Uchiha se i přes vážné zranění zvedl. Sakura k němu chtěla vrhnou a pomoct mu…ale ovládla se, jinak by ji asi zasáhlo jeho jutsu. Narutovi se podařilo uhnout jen napůl, jeho ruka byla na odpis, nemohl dělat pořádné pečetě… A když tak jen s velkou bolestí. Sakura se dívala na 2 maníky, kteří proti sobě stáli s nenávistí v očích! Bylo jí jasné, že tady jeden z nich dnes zemře, kdo to bude záleželo na jejich rychlosti. Byla to jako soutěž.. Kdo udělá rychleji jutsu, kterým zabije svého protivníka vyhrává… Vítěz dostane svůj život. Nejmladší z klanu Uchiha byl nakonec pomalejší… Jeho smrt byla rychlá a skoro bezbolestná. Naruto na to hleděl, jako by nic nechápal. Odevzdaně se sesypal na zem a hleděl do blba. Sakura mu hned vysvětlila co udělal, jen to znělo hystericky. "Naruto! Jak..jsi mohl? … Ty jsi ho zabil! Hajzle…" Sedla si k mrtvole Sasukeho a hleděla na ni jako na obrázek.
Všichni, kromě 3 slavných senninú přestali bojovat, dívali se co se stalo. Nikdo se ani nepohl, pozorovali se navzájem, jako by čekali, až někdo něco udělá… Hinata se probrala jako první. Kunai, který chtěla hodit ji vypadl z ruky. Jindy by to nikdo nepostřehl, ale teď to znělo jako velká rána. Dodala si odvahy a pomalým, rozvážným krokem k němu došla. Váhavě, jako by se ptala jestli může mu dala ruku na rameno. Vděčně se na ni podíval, jeho modré oči děkovaly.Ale nevydržěl tam sedět dlouho, po chvíli vstal a zamířil domů, jako by ani nešlo o vesnici. Na nikoho se nepodíval, jenom na Hinatu… na chvíli. TO ji stačilo.
Šel domů, nikdo ho nezastavoval, všichni ho nechali, neměli mu to za zlé. Naruto tam nemohl zůstat, nemohl vydržet všechny pohledy…musel odejít, vzpamatovat se. Ani ho nezajímalo, jak dopadl boj s Orochimarem, jen tušil, že asi jako vždycky. Měl pravdu, skutečně Orochimaru a pár jeho poskoků zmizeli, o ostatní se nestarali. To pro něj bylo typické, jen litoval, že už nebude moct použít Sasukeho tělo.
Všiichni se oddechli, že už je to za nimi. Jen je štvalo, že Orochimaru zmizel. Tsunade, Sakura a ostatní medic ninjové teď měli hodně práce. Nebylo hodně mrtvých, ale o to víc zraněných. Sakura se na všechno dívala jinýma očima… na vesnici, na život… Sice pomáhala kde mohla, ale v duchu už přemýšlela na plánem do budoucna. Tušila, že ji s ním ani Tsunade pošle někam, ale už byla rozhodnuta. Nic a nikdo ji to nepřekazí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Goody* Goody* | Web | 23. června 2008 v 21:48 | Reagovat

SUPER!!!

Nemám slov ...

2 Satuka - chan Satuka - chan | 24. června 2008 v 7:49 | Reagovat

Bezva.Rychle pokráčko.

3 žabajzna žabajzna | Web | 2. července 2008 v 8:50 | Reagovat

Skvělý!!!!

4 Petuss Petuss | 6. července 2008 v 22:04 | Reagovat

Jojo..len thak dalej!!!

5 KaNa KaNa | 27. září 2008 v 18:06 | Reagovat

je to super už aby byl další díl !!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama