forever

13. června 2008 v 20:16 | Kioko |  povídky
Můj první pokus o jednorázovku...snad to není taková hrůza
Sakura se pohupuje na houpačce, dívá se na úplněk nad sebou. Je to dlouho, ale pořád si to všechno pamatuje. Jeho záda, slova… Za ty roky se jí to nedostalo z hlavy, i když si to přála. Vzpoměla si na Kakashiho slova. "Láska je nejkrasnějším obdobím tvého života. Pak už jsou jen starosti, bolest…smrt." Jak mohl něco takového říct? Ona zatím znala jen tu bolest a smrt. Lásku znala, ale nebylo moc šťastných chvíli, které prožila se Sasukem. Většinou ji ignoroval, urážel, ubližoval… Věděla, že skutečná láska není jen o krásných pocitech, to už ji kdysi mamka vysvětlila. Stoupla si, napadlo ji, že by se mohla projít po vodě. Když byla malá, strašně ji to bavilo… Od té doby se hodně změnilo. Když byla na dně říkala si, že zítra to bude lepší….nebylo, stýskalo se jí čím dál víc. Chtěla by to všechno ukončit nebo aspoň zapomenout. Jak? Ještě se ji to nepodařilo...Seděla tam a přemýšlela do rána, nechtělo se jí vstávat, ale musela. Kolem se začali trousit lidi, dívali se na ní jako na exota. Nedivila se, měla červené oči a bílý obličej.
Šla za Kakashim jestli bude další mise, věděla kde bude…Už trénoval s Narutem. Vzpamatovala se, nemohla na sobě dát znát nějaké rozladění. Kakashi si toho stejně všiml. "Sakuro! CO se ti stalo?" stála k nim zády, odpověď poznali jen podle pohybu vlasů. Pochopili že se o tom nechce bavit a začali dál trénovat. Trénovali asi do oběda, Naruto dostal hlad šli na ramem. Měli čas, žádná mise je zatím nečekala. V ichiraku chytli šok, Sakura se málem skácela a Naruto s Kakashim vypadali podobně. U jednoho ze stolků seděl kluk, kterého Kakashiho tým tak dlouho hledal. Nebyl tam sám, seděl s nějakou hnědovlasou dívkou se zelenýma očima. Jedli ramen a dívali se navzájem do očí. Byli tak zaujati sami sebou, že si nikoho ai nevšimli. Sakura se na to nedokazala divat, otočila se a utíkala pryč.
Zastavila se až někde u lesa. Byla udýchaná, slzy štípaly v očích a píchalo ji nejen v boku, ale i u srdce. Nechápala jak se mohl dát zrovna on s někým dohromady. A zrovna s nějakou barbie jako tyčka. Jedno musela uznat, te barbie se povedlo něco co ji nikdy. Dokázala naučit Sasuke citům, šlo to vidět na první pohled, takhle se ještě na nikoho nedíval. Vybavovala si přesně jeho pohled teď a oči kterýma se díval na ni. Tentokrát v jeho pohledu bylo něco víc než nuda, arogance, nenávist….byla tam i láska. Smutně se usmála, kdysi doufala, že takhle se bude dívat na ni. To je už pryč…Dalo ji to hodně práce a zabralo zbytek dne, ale nakonec si nacpala do hlavy, že na něj zapomněla. Zvedla se a šla domů… Napadlo ji, že to vezme kolem Sasukeho domu. Ani nic nečekala, tím víc ji překvapilo jak vášnivě se před dveřmi líbali. Stačil jediný pohled a ta velká láska byla zase zpět. Došlo jí, že by nedokázala znovu je potkat. Rozhodla se okamžitě. Utíkala domů, vzala zbraně a na papír načmárala vzkaz.
Naruto, Kakashi
Musím odejí!Po Sasukeho odchodu jsem se v Konoze už necítila nikdy dobře, ale teď…Je to ještě horší. Nevydržím pohled na něj a nějakou holku s kterou se objímá.Ani na něj nezapomenu. Prosím nehledejte mě! Stejně se vám to nepodaří, už se nikdy nevrátím. Děkuju za všechno, co jste pro mě udělali.
Sbohem Sakura
Věděla, že ji budouchtít Kakashi s Narutem najít, ale byla rozhodnuta, že se už nevrátí…nikdy. Radši bude žít sama v lese, než se Sasukem v Konoze….Jak skončila její velká láska…radši utekla než aby byla sním.
Splnilo se jí to, co čekala. Už se nikdy do konohy nevrátila, nikdy už neviděla Sasukeho, Naruta ani Kakashiho… umírala jako starý, osamocený ninja v lese s úsměvem, smrti se nebála, bylo to pro ni vysvobození s života, o který ani nestála. Doufala, že se v příštím životě potká se Sasukem a bude s ním…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Valli Valli | Web | 13. června 2008 v 20:39 | Reagovat

to je krásný béééééé :( :)

2 Tsunade ma kozy tak SedmičkY Tsunade ma kozy tak SedmičkY | 16. června 2008 v 8:25 | Reagovat

hm... slaby skus neco jineho nejlip o PokemonecH ti sou nej a ne nejake debi*** ČinanY

3 sakura sakura | 24. března 2009 v 17:50 | Reagovat

smutneeeeeeeeeee ja nemam rada smutne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama