láska nebo hra - kapitola14

15. června 2008 v 18:57 | Kioko |  povídky
Pakkunovi trvalo dlouho než našel něco po čem by se mohli vydat, ale povedlo se. Kakashi ho pochválil, vydali se za ním. Sakuře i Narutovi se v očích objevila znovu probuzená touha po pomstě. Šli za Pakkunem už celý den, nikdo nepromluvil, nikdo netušil co bude, ale všichni měli stejný cíl. Pakkun se zarazil. "Co je?" "Nevím….ale je to divné. Už jdeme dlouho a nic se nemění. Navíc týmhle směrem přece nemůžou mít úkryt, není kde." Naruto se rozhlížel, aby zjistil kde vůbec je a jestli mu může dát za pravdu….bohužel se Pakkun nemýlil. "Ale tohle byla jediná cesta! Kam teď?" Naruto vzteky kopl do nějakého stromu. Kakashi si povzdychl a dál se radil s Pakkunem o dalším dnu, kam půjdou. Sakura si lehla do měkkého mechu a pororovala mraky na nebi. V jednom obláčku viděla Sasukeho, ale za chvíli se rozplynul. Stejně jako ve skutečnosti… Za tu dobu co ho znala se musela vypořádat s hodně věcí, zvládla to, ale s jeho smrtí…to nejde. Pořád to má před očima. Už pro něj nemůže nic udělat, tak ho aspoň pomstí. Bude se řídit Narutovým heslem: Nikdy, nikdy nikdy se nevzdávej. Něco ji napadlo. Vstala s novým odhodláním, došla za Kakashim. "Kakashi-sensei co kdyby nám pomohl Jyraiya. Je přece nejlepší ninja, mohli byjsme to zkusit!" Naruto se po dlouhé době zase usmál. "JO! Zvrhlý poustevník by nám moihl pomoct!" Kakashi nic nenamítal. Jenom ho nenapadalo kde ho najít.
S tým si věděl rady Naruto. Zanířili ke sprchám kde je Jaraiya nejčastěji, naštěstí nebyly daleko, pohli si a byli tam už večer. Naruto se nehodlal zdržovat nějakým tajným hledáním, stoupl si někde doprostřed a zařval na celé kolo. "Zvrhlý poustevníku!" Nadechoval se, že to zařve po třetí, ale ti už se Jaraiya objevil celý naštvaný. "Neříkej mi tak! Vyrušil jsi mě při sbírání materialu pro mou novou knížku!" Naruta to nijak nezajímalo, jen Kakashi byl mimo a těšil se na další díl. Jaraiya se už vyvztekal. "Co po mě chcete?" Naruto jde rovnou na věc. "Potřebujeme pomoc. Musíme najít Akatsuki a zabít je, jenže se nám to nějak nedaří." Ero senin hodí pohled ála opravdu musím? Naruto se nenamáhá s přemlouváním, radši udělá techniku SEXY JUTSU. "TO půjde přemlouvání líp" pomyslí si, udělá psí oči a zaprosí Slavnému senninovi div nevypadli oči, hned souhlasil. Naruto se přeměnil do normální podoby, Jaraiya zase vyraplil. "Musíš si ze mě dělat pořád srandu?" Naruto přikývl, ale nikdo se nezasmál. Všichny pohledy lpěly na poustevníkovi, čekali na odpověď. "Dobrá! S čím chcete pomoct?" "Jenom najít Akatsuki, zabijeme je už sami" promluvila i Sakura. "Si věříš! Oni se nenechají zabít jednou dívkou, udělají jednou jutsu a budeš mrtvá…" To Sakuru vytočilo. "Naruto měl pravdu. Jste namyšlený! Ale já nejsem tak slabá…Sasukeho pomstím, zabiju Itachiho!" "Zase pomsta. Ona ale k ničemu nevede. Sasuke se chtěl taky pomstít… a Itachi ho zabil" Jaraiya měl naštěstí dost rozumu, aby tuhle myšlenku neřekl nahlas.
Takhle na noc se nikomu nechtělo, Jaraiya je zavedl do nějaké chatrče kde byly postele. Všichni usli hned co lehli, jen zvrhlý poustevník s Narutem byli vzhůru. Jaraiya se zeptal na to, co nechápal. "Jakto že jste odešli z Konohy před Sasukeho pohřbem?" Naruto pokrčil rameny. "Ani nevím. Spěchali jsme najít Itachiho, jako by na nás čekal hned za bránou…byli jsme naivni. Navíc…se Sasukem jsme se vlastně rozloučili a to byl ještě živý. Na pohřbu by nás neslyšel… Budeme k němu chodit na hrob, jestli přežijeme." Naruto na chvíli ztratil svůj optimismus, pořás si opakoval, že ho přece neporazí nějaký vrah jako je Itachi. Aspoň ne dřív než se stane Hokage. Usnul s představou co bude zítra, doufal, že je konečně najdou… Dokonce se mu o tom i zdálo, díval se na ně Sasuke, Naruto ve snu nevyhrál. Snad bude realita jiná. Sakuře se zdálo taky o Sasukem, procházeli se spolu po Konoze, smáli se, byli šťastní…Zdálo se jí to co nezažila a ani nezažije..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Goody* Goody* | Web | 16. června 2008 v 15:06 | Reagovat

Další! Rychle! Honem! XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama